Kristýna Šebíková: Superstar mě posunula zase o krok dál

Že nevíte o koho jde? Pak vězte, že o jednu z účastnic letošní Superstar, v níž skončila před pár dny. Okolo jejího vyhazovu se ale strhla lítá diskuze a to jak v médiích, tak i na sociálních sítích.

Fanoušci, které si získala během svého účinkování v soutěži se proti verdiktu poroty bouří… Vrátí se Kristýna zpět do hry? Co jí Superstar dala? Kde bude v nejbližší době koncertovat? Vše se dočtete v našem exklusivním rozhovoru…

Kdy jsi začala se zpěvem?
Pamatuju si, že jsem měla k hudbě blízko už od dětství. Mým velkým snem bylo stát se velkou zpěvačkou. Ve třech letech jsem dostala svůj první plastový mikrofon, od té doby se stal mou součástí.

Jak tě napadlo se přihlásit do soutěže Superstar?
Byla to pro mě další výzva a možnost se hodně naučit z jiné strany.

Co ti tato zkušenost dala?
Přinesla mi rady od profesionálů, kteří s námi v divadle pracovali. Malé zviditelnění i představu o velké konkurenci. A i když to letos nevyšlo, dodalo mi to chuť na sobě víc pracovat. Konkurence je veliká.

Překvapilo tě po nekompromisním vyhazovu, i přes tvůj skvělý výkon, že tvoji příznivci založili na sociálních sítích skupiny na protest verdiktu poroty?
Byl to krásný pocit a stále je. Vidět kolik lidí za mnou stojí, číst si ty krásné zprávy a příspěvky… Jestli mi tato soutěž něco dala, tak jsou to právě tito lidé, kterým moc děkuji za jejich podporu!

Myslíš si, že existuje ještě naděje na návrat do soutěže?
Možné je vše. A i kdyby se návrat nezdařil, nic se nemění na tom, že na sobě budu dál pracovat, zdokonalovat se. Je přede mnou velká výzva a zajímavý projekt pro mé věrné fanoušky.

Je v letošním ročníku Superstar veliká konkurence? A kdo je tvým favoritem?
Jak řekla porota- konkurence je veliká… Favorit je pro mě samozřejmě Verča Stýblová.

Plánuješ vydat desku?
Jednou určitě, ale v této chvíli je pro mě nejdůležitější první krok – a to vydání mého singlu. Už se na něm pracuje, více prozradit nemůžu (smích).

Máš nějaký vzor?
Mým obrovským vzorem je zpěvačka Beyoncé, miluju její přirozenost a existenci na pódiu. Příští týden se chystám na její koncert, bude to určitě jeden z těch nejkrásnějších zážitků v životě.

Jakou hudbu chceš do budoucna dělat? Co je ti blízké?
Chtěla bych dál pokračovat v tom, co mám ráda a zdokonalit se. Jsou i další plány a ty jsou překvapením…

Loni jsi nazpívala úspěšný duet Nahoru s Raegem, který tě katapultoval do českých hitparád. Jaký jsi měla pocit z prvních profesních úspěchů?
První hit a přední žebříčky jsou krásné, ale rozhodně nechci usnout na vavřínech. Pořád mám co dokázat a pár žebříčků ještě neznamená, že jsem dobrá…. Mám z této písně a její oblíbenosti obrovskou radost. Tento úspěch je pro mě hnacím motorem.

Jaké publikum je nejlepší?
To, které se k vám neotočí zády (smích).

Ty ale nejsi jenom zpěvačka, máš vystudovanou i brněnskou JAMU…
Ano, letos v květnu končí mé čtyřleté studium herectví. Čeká mě absolventský týden v DS Marta, které spadá pod fakultu JAMU. Herectví je pro mě stejně důležité jako zpěv. Na škole jsem se naučila více vnímat své tělo jako prostředek k vyjadřování se. Navštěvovala jsem hodiny zpěvu, pracovala na mimice a naučila jsem se nevnímat písně jen jako melodii, ale vidět v nich i způsob jak pomocí textu něco vyjádřit.

[[related]]

V kterých představeních tě můžou čtenáři vidět?
V DS Marta hraji v představeních – J.W.Goethe – Triumf Citovosti, T. Walser – Zítra v Kataru, B. Herz, M. Sládeček – Zpráva o Svatém Kárání a nyní připravujeme poslední představení, které nese název Horor! Zároveň teď zkouším v NdM muzikál Fantom Londýna, do kterého jsem byla nedávno obsazena.

Jaké máš jiné záliby kromě herectví a zpívání?
V poslední době mě láká i filmové herectví – je to pro mě velice tvůrčí a zajímavá zkušenost do budoucna. Mimo to, ráda jezdím na koni, moderuji různé akce, zajímám se o módu

Ty se věnuješ i charitativním projektům (TJ Orion, NF Krtek, NF Hanky Kynychové). Chytáš se letos někde opět vystupovat?
Mám v plánu několik takových vystoupení, na které se moc těším. Mám velmi dobrý pocit, když svým hlasem pomůžu dobré věci a udělám lidem radost.

Co osobní život? Láska?
To bude vždy mé soukromí, nepatří to na veřejné debaty (smích).

Kde tě v nejbližší době tví fanoušci vidět?
Na konci března vystupuji např. v Opavě, v Žihli u Plzně… Rozpis všech akcí fanoušci najdou na mých web.stránkách www.kristyna-live.com nebo na facebooku.

Foto: osobní archív Kristýny Ševčíkové

21.3.2013 12:00| autor: Nikol Kouklová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist