Krása kvete v každém věku… a ve všech rozměrech!

Ženské tělo je nádherné, nehledě na věk a tvary. Takové poselství nese série fotografií nového vydání magazínu Glanc, kterému pózovala šestice žen různých tělesných proporcí v rouše Evině. Objevila se mezi nimi i babička Petra Černocká!

Odvážné ženy souhlasily s exkluzivními akty pod jedinou podmínkou: žádná z intimních partií nesmí být otevřeně vidět.

Podtext není erotický, fotografie chtějí ukázat přirozený půvab ženského těla, které nebylo týráno dietami za účelem dosažení modelkovských proporcí.

Jedinou „opravdovou“ modelkou mezi pózujícími byla Česká Miss 2006 Renata Langmannová. „O svoji postavu se budu vždycky starat,“ prohlašuje v podtitulu u své fotografie. Renata nikdy nepatřila k vychrtlinám – před pár lety dokonce kvůli stresu ze zkoušek ve škole přibrala tak, že její tělo přestalo být pro modelingové agentury přijatelné. Tvrdý tréning ve fit-centru a lymfatické masáže jí pomohly shodit osm kilo během pár týdnů.

Pro magazín se odhalila také operní pěvkyně Andrea Kalivodová, jejíž odvážné fotografie se před třemi lety objevily také v pánském časopise Playboy. „Se žádnou negativní kritikou jsem se nesetkala,“ uvedla tenkrát zpěvačka. Špatné ohlasy se nedají čekat ani teď. Fotky pro Glanc jsou vkusné a operní divě to na nich moc sluší! Světu vážné hudby určitě ostudu neudělá.

Krásu boubelatosti prezentuje v sérii Pavla Hodková, partnerka známého fotografa Jana Saudka. O této dámě je známo, že je se svými tvary sžitá a umí je „nosit“. Je to vidět i na snímcích. Pavla nepostrádá noblesu a je na ní vidět psychická vyrovnanost.

Rusovlasá Markéta Hrubešová je jednou z našich nejpřitažlivějších hereček. Akty fotila už v minulosti, jak si jistě vzpomenou věrní čtenáři magazínu Playboy. Její tělo je nicméně žhavé i rok před čtyřicátými narozeninami. „Krásný je ten, kdo se tak cítí a umí sám se sebou žít,“ míní herečka, která obdivuje ženy, co se nebojí přirozeně zestárnout. Ráda chodí do posilovny, ale na plastiku ji zřejmě jen tak nedostanete…

Její kolegyni Pavlu Vitázkovou známe hlavně z televizních seriálů. Jemná, decentní blondýnka s dívčí tváří o sobě na stránkách bulváru nedává moc vědět a akty pro Glanc jsou jejím zřejmě prvním odvážnějším počinem. Ve vší cudnosti jí vlastní.

Asi největším překvapením kolekce nahých snímků je účast filmové Saxany Petry Černocké, která už chová vnoučátko. „Za svoje vrásky se nestydím,“ říká hrdě zpěvačka, jíž by na fotce 61 let určitě nikdo nehádal. „Když už čas na mé tváři vytvořil nějaký výraz, tak ke mně asi patří,“ uvedla známá odpůrkyně plastických operací. Vidíte – i po šedesátce můžete být krásná – bez zásahů kosmetické chirurgie i bez oblečení!

15.6.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist