S královnou Alžbětou se nepotká každý. Tyhle hvězdy britská panovnice sama pozvala!

Když si na setkání s nejdéle vládnoucí panovnicí vyrazí zpěvačka navlečená do rudého latexu, není o rozruch nouze. Kdo si z takového setkání odnesl dokonce titul, a která populární osobnost nemohla nervozitou ani dýchat?

kralovna-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Ochutnat ty nejvybranější speciality královské kuchyně a podívat se do míst, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane? To se poštěstilo hned několika celebritám, které se patřičně vystrojily do Buckinghamského paláce, aby si daly „dostaveníčko“ se samotnou panovnicí britské monarchie. Komu se povedlo ukázkové pukrle a kdo to s oblečením kapku přehnal?

Lady Gaga a její hodně zvláštní garderoba

Tahle kontroverzní bytost je postrachem všech slavností ve velké večerní. Zpěvačka s italskými kořeny se toho nebojí a je schopná vyrazit si na mejdan oblečená klidně i v syrovém mase. Ze své výstřední bizarnosti neslevila ani v roce 2009, kdy na ostře sledované setkání s Alžbětou II. dorazila v prapodivném latexovém kostýmku rudé barvy, který podtrhla vyzývavým líčením stejného ražení. Málokdy se přihodí, že nejvyšší představitelce anglikánské církve dojdou slova. Když ale spatřila tenhle hudební přízrak, málem to s ní seklo!

David Beckham byl prý hodně nervózní

Ani fešný fotbalista v zaslouženém důchodu nebyl tak docela v pohodě, když se měl poklonit „urozené krvi“. Dle jeho vlastních slov byl tak nervózní, že se občas zapomněl i nadechnout, což přineslo mnoho komických situací. Každopádně na této takřka posvátné půdě později udělal ten nejlepší dojem, protože hezky a dlouho mluvil o své rodině, čímž si získal na svou stranu snad všechny členy královské rodiny.

Kate Winslet dostala zajímavou výslužku

Tváří v tvář královně se před šesti lety ocitla i jedna z hlavních hvězd kultovního snímku Titanic. Kate zvolila šaty hodné dané události a perfektně zapadla do protokolu. I tak se ale schůzka neobešla bez komplikací. Přestože je hlava anglické monarchie společensky nejvýše postavenou ženou na světě, její fyzická výška nijak závratná není – měří totiž pouhých 162 centimetrů. Proto se ještě dřív, než herečce udělila čestný řád britského impéria za přínos kulturnímu dění, musela postavit na schůdek, aby vyrovnala výškový rozdíl 20 centimetrů.

Angelina Jolie si z čaje o páté odnesla šlechtický titul

Je to přesně tři roky, kdy během soukromé audience Angelina Jolie jakožto nejlépe placená herečka Hollywoodu a bojovnice proti násilí páchaném na ženách obdržela řád sv. Michala a sv. Jiří, kterým ji Alžběta pasovala na šlechtičnu. Pocta je to o to větší, protože takové vyznamenání se jen zřídka uděluje cizincům. Jelikož je ale Angelina Američanka jako poleno, titul nesmí oficiálně používat. Divný, co?

Kylie Minogue byla na oslavě narozenin

Australská zpěvačka, skladatelka a příležitostná herečka, co svou úspěšnou kariéru zahájila už v 80. letech, měla tu kliku, že se mohla zúčastnit oficiální oslavy královniných 90. narozenin. Fešanda si s Alžbětou připila na zdraví, omrkla ohňostroj a naprosto ji uchvátila přehlídka královských koní. I když se na oslavu přišlo podívat téměř pět tisíc diváků, Kylie byla zkrátka nepřehlédnutelná.

Které hvězda si podle tebe setkání s královnou zaslouží nejvíc? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A omrkni také video, tam jsou totiž i další celebrity, kterým se téhle cti dostalo!

Foto: Shutterstock.com

10.9.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist