Kočičí souboje: Největší nepřátelství v českém modelingu

Práce modelky neobnáší jen pózování a obdiv okolí, někdy je zapotřebí také ostrých loktů k odrážení útoků nevraživé konkurence. Křehké slečny a dámy s obličeji andílků se dokážou proměnit v pěkné dračice, když na to přijde. Pojďme si připomenout tři slavné příklady.

Hana Mašlíková versus Dominika Mesarošová: Spor o kšefty
Setkání těchto dvou silikonových krasavic na stejné akci zavání rizikem, že se něco semele. Obě modelky se sobě opatrně vyhýbají a čas od času plivnou do médií kapku síry na tu druhou. Hanka vyčítá Dominice její nedůstojné chování, které podle ní hází špatné světlo na celou českou modelingovou obec. Dominika zase tvrdí, že Mašlíková nemůže překousnout konkurenci. Obě dívky jsou zařazené do škatulky „velká ňadra“ a pokud agenti potřebují pro reklamu pořádnou prsatici, vybírají právě mezi těmito dvěma rivalkami.

Módní doplňky – inspirativní fotogalerie

módní doplňky inspirace fotogalerie

Mašlíková by byla zřejmě radši, kdyby na tom malém českém písečku byla sama,“ šklebí se Dominika. I ona samozřejmě zezelenala zlostí, když ji Mašlíková nahradila v projektu Kingshouse, který jí měl přinést půl milionu korun. Oboustranné nepřátelství někdy přerůstá v dětinské pózy – Hanka se za žádnou cenu nechce střetnout s Dominikou na jednom mole a už párkrát prohlásila: „Pokud bude předvádět Mesarošová, se mnou nepočítejte!“ Děvčata, to nezní moc profesionálně.

 

Martina Gavriely versus Diana Kobzanová: Spor o chlapa
Stojí za malou úvahu, zda je hokejista Radek Duda vůbec prototypem muže, o kterého by se ženy měly porvat. Vyhlášený rváč z lední plochy, podezřelý z agresivního napadení bezbranného důchodce, nevypadá jako ten pravý charakter pro život. Moderátorka a bývalá modelka Martina Gavriely by vlastně mohla být ráda, že jí ho Diana Kobzanová přebrala. Povahově se k němu ostatně bývalá misska hodí lépe, což dokázala při loňské scéně v pražském baru Kozička. Ačkoli to byla ona, kdo boj o samečka nakonec vyhrál, pustila se do Martiny způsobem, který není omluvitelný ani podroušeným stavem. „Ty čůzo! Jsi pod mojí úroveň,“ rozkřikla se na ni z ničeho nic. Z jakého důvodu se Diana se svou pornografickou minulostí cítí na větší úrovni než Martina, není známo. Jejím výstupem ale byli znechuceni i baroví hosté.


Taťána Kuchařová versus Michaela Maláčová: Spor o prestiž
Tohle je už vyšší liga. Tady nešlo o drobné kšeftíky na nevýznamných přehlídkách ani o devadesát kilo mužského masa. Ve hře bylo prestižní postavení, vliv na podstatnou část českého modelingu a funkci s milionovým ročním platem. O to všechno Taťána Kuchařová přišla kvůli dravé podnikatelce Maláčové, jejíž Česká Miss spolkla konkurenční soutěž Miss ČR. Královna krásy z roku 1991 učinila vlídné gesto a s Taťánou se po svém vítězství oficiálně sešla.  “Potvrdilo se to, že jsme každá úplně jiná.To neříká nic o tom, která je lepší. Spolupráci ale zatím neplánujeme,“ uvedla diplomaticky. Vidíme tedy, že ani titul Miss World nezajistí automaticky všeobecný úspěch. Maláčová sama už pro modeling odkvetla, ale když jde o byznys, ví si rady, až z toho mrazí.

25.2.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist