Kocábova rodina se rozrůstá, Lejla porodila syna

Exoticky vyhlížející moderátorka Lejla Abbasová se stala maminkou. O víkendu přivedla na svět chlapečka, jehož otcem je její bývalý nadřízený Michael Kocáb. Jméno dítěte je zatím tajné.

Protože se Lejla stala Kocábovou milenkou v době, kdy známý hudebník ještě žil po boku své manželky Marshy, snažila se podrobnosti o jejich poměru utajovat. Dlouhé měsíce ani nechtěla přiznat, že je těhotná. Pár dní po porodu konečně potvrdila, že se jí narodil kluk a všechno proběhlo bez problémů. „Jsem ráda, že jsem porod zvládla přirozenou cestou bez epidurální anestézie a nebo jiných utišujících prostředků. Na synovi vidím, že je šťastný,“ řekla dnes Lejla a projevila přání obou rodičů o respektováni jejich soukromí. S výchovou jí prý pomůže babička a pan tatínek ji snad také nenechá ve štychu.

Bývalý ministr pro lidská práva je pyšným otcem už počtvrté. Jeho dcera Natálie navíc čeká druhé dítě, takže se brzy stane také dvojnásobným dědečkem. Vztahy v rodině jsou ale stále napjaté. Jeho manželství je v troskách a děti neprojevují příliš nadšení, že si jejich táta našel po padesátce mladou milenku.

Všichni chlapi kolem padesátky jsou identický… Najdou si holky stejně starý jako jejich děti, původní rodiny vystěhují z jejich domovů a nastěhují si tam mladý přítelkyně, který do půl roku otěhotní,“ rozčílila se Natálie v jednom rozhovoru. Ačkoli se Lejla snažila v létě tvrdit, že ji Kocábova rodina začala brát na vědomí a chová se k ní vstřícně, Natálie jí uštědřila ledovou sprchu: „To je lež a nikdy to pravda nebude.“
[[related]]
Celou situaci komplikuje fakt, že nejde jenom o zlomená srdce. Ve hře je také obrovský majetek, který Kocáb za svůj život nashromáždil. Dvě vily v pražské Troji, podíl v domech ve Střešovicích a u Karlova mostu, hektary zemědělské půdy a několik nemovitostí v Americe – o to všechno se Kocáb musí podělit s manželkou u rozvodu a o to všechno se jednoho dne budou muset dělit jeho manželské děti s tím nemanželským. Tak nevím, opravdu to mají bohatí jednodušší?

14.12.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist