Jana Švandová – sexbomba, která se nikdy nevzdává

Jestli v našem malém rybníčku showbyznysu existuje žena s neskutečným sex-appealem, pak je to dozajista Jana Švandová. I ve svých pětašedesáti letech je předmětem touhy mnoha mužů a závisti žen. Jaké má plány a po kom se jí stýská?

Možná vás to překvapí, ale, kdyby Jana nečuchla k Černému divadlu, nejspíš by dnes byla úspěšnou archeoložkou. Ovšem divadlo jí k sobě přitáhlo a ona se rozhodla vystudovat herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. V době studií se vydala také na půlroční stipendijní pobyt do Paříže, kterou si zamilovala na tolik, že se sem ráda vrací dodnes. Ve Francii se také prosadila jako herečka. Věděli jste, že hrála hlavní roli ve filmu Angelina s Charlesem Aznavourem? To však nebyl její jediný herecký počin ve Francii. Jana si zahrála ještě v celé řadě dalších francouzských filmů.

Ale ani u nás se jí práce nevyhýbá. Hostovala v divadlech zvučných jmen, za všechny připomeňme třeba Divadlo Pod Palmovkou, Divadlo na Vinohradech, ale vidět jste jí mohli v Národním divadle, nebo Činoherním klubu. Dnes si na ní můžete zajít do Divadla Bez zábradlí nebo do Divadla Radka Brzobohatého. Je hojně obsazovaná i do filmůseriálů. Vidět jste jí mohli třeba ve 2Bobulích nebo se s ní můžete pravidelně potkávat v nekonečném seriálu Ulice. Byla také naší úplně první celebritou, která se nechala vyfotit nahá pro magazín Playboy.

Jana je žena s velkým Ž. Ve svém věku má neuvěřitelnou postavu, kterou si udržuje teď momentálně hraním golfu. Dříve se věnovala i tenisu a lyžování. A její recept na věčné mládí a krásu? Pečujte o sebe! Podle Jany by si každá žena měla dopřávat péči odborníků. Chcete-li tedy vypadat tak skvěle jako ona, pak si zajděte na kosmetiku, pravidelně si nechávejte opečovávat celé tělo masážemi, nevynechávejte manikúru a pedikúru. Jana na sobě také nešetří a investuje do kvalitní kosmetiky. Notnou dávku její krásy má určitě na svědomí její nezdolný optimismus a pravidelné cesty za odpočinkem a poznáním. Jana je vyhlášená svou láskou k cestování, pravidelně se vrací na místa, která má ráda a poznává i nová. Svým obdivem nešetří ke Kapskému městu, Curacau, Holandským Antilám nebo Madeiře. Ale nepohrdá ani našimi luhy a háji. Miluje svou chalupu, kde pěstuje bylinky a odpočívá.

[[related]]

Už téměř dva roky si užívá roli babičky, i když svou vnučku Azariu má až v dalekém Pákistánu, kde je s rodiči na humanitární misi.  A její životní heslo? „Život se nesmí nikdy vzdát!“

29.10.2012 8:00| autor: Dorotka G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist