Ilona Csáková: Veselí na svatbě rozproudil Gott

Zpěvačka Ilona Csáková je konečně vdanou paní. Na svatbu čekala do čtyřiceti let, ale vytrvalost stála za to. Její ženich, podnikatel Radek Voneš, je fešák, a Ilona prý byla jeho láskou na první pohled!

Předně se musí říct, že to Iloně moc slušelo. Šaty od návrháře Josefa Klíra jí zdůraznily zeštíhlenou postavu, kterou si Ilona v posledních měsících poctivě vydřela. S jemným úsměvem na tváři působila klidně a vyrovnaně. Nervozita si ji nepodala.

Místem obřadu byl kostel ve Vranově u Brna. Svatba byla tradiční, církevní, ale korunoval ho pořádný mejdan, prolévaný bílým moravským vínem. Zlatý slavík Karel Gott, jehož manželka Ivanka šla nevěstě za svědkyni, vydržel pařit do tří do rána. Docela výkon na jeho věk! Snad každé přítomné dámě věnoval tanec, zatímco jeho žena se držela tiše v koutku a dohlížela na dcery.

Ilona si s příchodem do kostela dala na čas. Obřad začal o hodinu později, než bylo avizováno. Ne že by nevěstu zdrželo něco vážného, jen se jí prostě nechtělo pospíchat. Vše v klidu a bez stresu, tak je to ideální… A ženich si může počkat, když o ženu svého srdce tolik stojí, že?

Populární zpěvačka se do svatby nikdy nehrnula. Přemýšlet o vdavkách začala až poté, co s Radkem Vonešem přivítali synka Daniela. „Razila jsem teorii, že svatba je pouze formální záležitost, ale jak člověk žije a prožívá, zásady mění,“ vysvětlila Ilona v nedávném rozhovoru. Její život se poslední dobou dost změnil: našla nový domov v Brně, usadila se a nyní jí prý k úplnému štěstí chybí jenom dcerka. O další miminko se s novomanželem zřejmě pokusí už na svatební cestě, kterou si užijí na řeckém ostrově Korfu.

S příchodem mateřství přestala být kariéra pro Ilonu na prvním místě. Práci se ale nevyhýbá úplně a čas od času se objeví na nějaké té společenské události, aby neupadla v zapomnění. „Zpěvačku samozřejmě rodí kontakt s publikem. Je dobré být viděný,“ tvrdí, ale trvá na tom, že chce být v první řadě tou nejlepší mámou. Přejme jí, aby řecké slunce spojilo síly s průzračným mořem a přineslo jí vytouženou holčičku.

18.8.2011 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist