Ideální manžel Antonio Banderas: Tolerantní a plný podpory

Je typem jižanského svůdníka, o kterém byste řekli, že nenechá na pokoji žádnou sukni. Antonio Banderas (51) přitom žije už patnáct let ve spořádaném manželství s herečkou Melanií Griffith (54) – a hodně toho vydrží!

Manželství hollywoodských hvězd se většinou po několika letech rozpadají, aniž by k tomu byl kolikrát pádný důvod. Herec španělského původu Antonio Banderas je nicméně už patnáct let šťastný po boku Melanie Griffith, i když spolu prošli nelehkým obdobím. Melanie se potýkala se závislostí na tabletkách proti bolesti a musela podstoupit odvykací kúru. Antonio ji celou dobu plně podporoval.

Nikdy jsme to netajili. O manželčině závislosti jsme hovořili otevřeně. Nejhorší je předstírání, že se nic neděje,“ prohlásil Antonio s tím, že problém nemohli skrývat ani před dětmi. „Děti jsou chytré a do všeho vidí. Když s nimi o těchto věcech nemluvíte otevřeně, vytváříte tím černou díru, kterou si ponesou do vlastních životů a vztahů.“ Antonio má s Melanií patnáctiletou dceru Stellu a dohlíží také na dva manželčiny dospělé potomky z předchozích svazků.

Na hereččině uzdravení se prý podílela celá rodina. „Terapii jsme vytvářeli společnými silami,“ uvedl Antonio. Ani ho nenapadlo od potíží utéct a nechat Melanii ve štychu. „Antonio mě podporoval, jak mohl, ale když sám nejste alkoholik ani jiný závislák a najednou se jím stane vaše manželka, je těžké se s tím vypořádat,“ vypráví Melanie, která prý má na rozdíl od Banderase závislost v rodině.

Dvojice se potkala v roce 1995 při natáčení komedie Jedna navíc. Oba tehdy žili s jinými partnery. „Spatřil jsem tuhle sladkou, zranitelnou duši, která byla navíc vtipná a také inteligentní a ušlechtilá,“ rozplývá se Antonio nad svou ženou ještě dnes.

A přitom mohl mít i Maddonu. Tehdy byl ještě Antonio ženatý s první manželkou, když mu kamarád prozradil, že o něho projevila zájem sama královna popu. Španělskému krasavci to zalichotilo, ale do románku se slavnou zpěvačkou se pouštět nechtěl. „Měl jsem z toho strach, Madonna je hodně mocná žena a já se nehodlal stát její hračkou. Chtěl jsem si budovat vlastní kariéru,“ vysvětlil šarmantní herec.

Nakonec mu učarovala Melanie. „Je to nejlepší muž, kterého jsem kdy potkala,“ podotýká šťastně herečka. Co na to řeknete, holky, taky jí ho závidíte?

29.9.2011 3:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist