Hvězdy, které nemají řidičák. Komu ho sebrali a kdo ho nikdy nepotřeboval?

Ano, za chyby se platí. A zvláště na pozemních komunikacích! Své o tom ví Paris Hilton nebo Kylie Jenner. Naopak Kate Beckinsale s Christinou Aguilerou se raději drží rčení, že kdo nic nedělá, nic nezkazí!

celebrity-za-volantem-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Že slavné osobnosti mají honosná sídla obehnána vysokou zdí a v garáži „nadupaná auta“? To je sice pravda, nicméně ne každá celebrita může sednout za volant. Kdo z červeného koberce to s pedály neumí, proto má osobního šoféra? A jací VIP hříšníci o řidičák vlastní vinou přišli?

Paris Hilton, růžový postrach silnic

Dědička hotelového impéria nevyčíslitelné hodnoty je ztělesněným důkazem toho, že za peníze si čistý trestní rejstřík fakt nekoupíš. Blondýnka v něm totiž má hned několik záznamů! Nedodržování rychlosti, řízení pod vlivem návykových látek, útěky od způsobených karambolů, škody na vozidlech ostatních účastníků provozu – to všechno dospělo k tomu, že úředníkům i policistům došla trpělivost, takže rebelce oprávnění zkrátka odebrali. Jenže ani z toho si majitelka růžového sporťáku hlavu nedělala a vydávala se na výlety dál, proto musela pár nocí strávit za mřížemi, aby dostala za vyučenou.

Kate Beckinsale, ta má ze silnice respekt

Celým jménem Kathryn Bailey Beckinsale se může pochlubit diplomem z Oxfordské univerzity, úctyhodným seznamem filmových rolí i tím, že překonala mentální anorexii, jíž v mládí trpěla. Ačkoli to vypadá, že rodačka z Londýna zvládne všechno, co si zamane, přece jen existuje činnost, ze které má dle svých vlastních slov „pořádný vítr“. Ano, řeč je právě o „obsluze“ automobilu, což je něco, co se prý nikdy naučit ani nehodlá. Nechá se raději vozit!

Kylie Jenner často bourá

Členka rodu Kardashianů, která v současné době patří mezi nejvýdělečnější osobnosti, si nedávno pořídila nový vůz křiklavě oranžové barvy, jež by v přepočtu na koruny stál několik milionů. Díky tomu, že má teď řidiče, jí snad čerstvý přírůstek vydrží vcelku i celé své kráse alespoň na chvíli. Mladá milionářka totiž před tímhle plechovým krasavcem „odrovnala“ celkem tři vozítka a způsobila několik dopravních nehod, kvůli čemuž musela párkrát zavítat k soudu.

Christina Aguilera nechce přejet novináře

Vůně benzínu nikterak neláká ani dceru seržanta americké armády a věčnou bojovnici s jo-jo efektem Christinu Aguileru. Ta se kdysi v jednom televizním rozhovoru vyjádřila, že na hollywoodských silnicích je strašně nebezpečno, proto ji za volantem nikdo neuvidí. Také prý nechce přejet bulvární novináře lačnící po senzaci, kteří ji pronásledují na každém kroku. No, taky důvod, proč mít vlastního „pilota“.

Nicole Richie, hrozba v podpatkách

Herečka, zpěvačka a adoptivní dcera hudební ikony Lionela Richieho má pověst „známé firmy“. Nedávno byla zatčená za cestování bez platného průkazu, a navíc u ní při kontrole strážníci našli i velké množství omamných látek. Překvapivě tohle nebylo to nejhorší, čeho se Nicole dopustila. Pozornost na sebe upoutala hlavně svým nebezpečným manévrem na dálnici, při němž se otočila do protisměru. Je jasné, že i téhle slečně ti, co pomáhají a chrání, licenci raději sebrali. Pro dobro všech…

Koho ze slavných bys na silnici nechtěla potkat ty? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

27.5.2019 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist