Horoskopy lásky od 28. prosince 2021 do 3. ledna 2022

Berani bilancují a hodnotí lásku. Blíženci pocítí změnu. Na Raky míří Amorův šíp. Jaké budou energie lásky na konci roku, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Myšlenka na minulost v tobě může probudit mírnou nespokojenost s partnerem a vztahy obecně. Hlavu vzhůru, před koncem roku je bilancování přirozené. Jakmile se nadechneš, prožiješ báječné dny v radosti a lásce v kruhu svých nejbližších. Silvestr pořádně roztočíš a Nový rok se ponese ve znamení procházek i odpočinku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Najednou pocítíš nedostatek citů a pocit, že jsi opuštěná, ve tvém srdíčku rozpoutá mírnou vánici. Když si uvědomíš, že je lepší být sama než ve vztahu bez lásky, rozhodneš se slavit a tvé nadšení nakazí i ostatní. Zadané páry prožijí radostné chvíle.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které delší dobu řeší krizi, se domluví na rozchodu či odluce. Nesnaž se nic lepit dohromady a nezůstávej sama. Velmi blízko tebe je totiž kamarád, který ti ukáže, jak má pravá láska vypadat. Silvestr a Nový rok již bude zcela v nových energiích, které vnáší radost i štěstí do dalších dnů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pocit, že jsi nestihla udělat všechno pro harmonický a milující vztah, tě na chvíli zaskočí. Naštěstí to bude jen jedna malá ustrašená myšlenka, která nemá vliv na veselý Silvestr. Humor, radost, štěstí i láska tě nadchne a osvobodí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nádherné energie, láska, harmonie a také pohoda, kterou tvoříš především ty. Silvestr i Nový rok poběží zcela podle tvých představ a to, že budou povedené, veselé a šťastné, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S přicházejícím koncem roku pochopíš, že neshody, hádky a napětí jsou zcela zbytečné. Rozhodneš se být už jen spokojená. Úspěšně necháš minulost za sebou a prožiješ se svou láskou radostný Silvestr a šťastný Nový rok.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které dlouhodobě procházely krizí, dospějí ke svému konci. Rozhodně neodmítej pozvání přátel a vyraz s nimi slavit konec roku. Máš totiž velkou šanci poznat lásku novou, osudovou. Ostatní páry prožijí jemné a něžné chvíle v náručí své lásky.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli toužíš po změně a trápíš se, tak věř, že toto není dobrý postoj. Jakmile sebereš odvahu a rozhodneš se uskutečnit změny, přijdou zázraky. Minulost necháš úspěšně za sebou a prožiješ láskyplný Silvestr.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Stačí udělat jeden malinkatý krůček vpřed a nechat minulost za sebou. Díky tomu pocítíš příval nové energie, což ocení tvá láska i rodina. Silvestr bude radostný a šťastný. Nezadaná, neboj se samoty a vyraz s přáteli na oslavu nebo výlet, kde můžeš potkat prima kluka.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Síla, láska a dostatek energie v tobě probudí novou chuť do života. Skvělé období pro navazování nových vztahů, harmonie, láska a vášeň pro všechny. Stačí jen natáhnout ruku a přijímat dary, které jsou tady pro tebe. Silvestr zakončíš velmi stylově se svou láskou a první den v roce vnáší jiskru, štěstí i naději do dalších dnů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nadechni se, uspořádej myšlenky, a pokud tě někdo tlačí tam, kam nechceš, buď odvážná a řekni NE. Nedovol nikomu, aby tě omezoval, s partnerem prober situaci a věř, že ti bude naslouchat. Štěstí stojí také u nezadané, která se díky „náhodě“ může seznámit se svým osudovým mužem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tvůj život obohatí láska, konečně dosáhneš úspěchu. Je jedno, jestli jsi zadaná či nezadaná, štěstí při tobě stojí a hned tak se tě nepustí. Silvestr prožiješ zcela podle svých představ a první dny nového roku budou díky tomu radostné a šťastné.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

28.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist