Horoskopy lásky od 2. do 8. srpna 2022: Pozor na nevěru

Berani dostávají novou šanci. Býci vše ukončí. Raci, pozor na nevěru. Jak na tom bude tvoje znamení, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky se můžeš těšit na nové příležitosti bez ohledu, jestli jsi sama či zadaná. Vztahy, které si vytvořily stereotyp, projdou zkouškou, která je posune dál. Láska se opět rozhoří a štěstí prozáří vzájemné životy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zadané páry prožijí velmi krásné a nadčasové dny, ve kterých rytmus udává muž. Nechej se s láskou vést a vychutnávej pohodu, kterou ti připraví. Zkrátka nezůstanou ani nezadané, které na letních toulkách krajinou mohou potkat svou spřízněnou duši.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které již dávno nejsou šťastné, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu či odluce. Jdi vpřed a neohlížej se zpět, velmi brzy pocítíš úlevu a radost ze života i nabyté svobody. Ostatní páry prožijí radostné letní chvíle ve dvou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud se nudíš a pokukuješ po jiných mužích, tak věř, že nevěra není zrovna to, co vztah posílí. Naopak, pokud neodoláš a podlehneš letnímu pokušení, všechno praskne a partner tě nechá v slzách samotnou. Ostatní páry prožijí žhavé letní chvíle ve dvou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nádherné, jemné a něžné energie jsou tady pro všechny zadané i nezadané. Pokud toužíš po lásce, neseď doma a běž na procházku k vodě. Tam totiž můžeš potkat stejně naladěného muže, který je stejně osamělý jako ty.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Situaci, kterou jste s partnerem nedořešili, bude potřeba znovu otevřít a udělat radikální změnu. Neboj se v klidu hovořit o svých pocitech a dej prostor také své lásce. Nakonec se domluvíte a oběma spadne velký balvan ze srdíčka. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

VYZKOUŠEJ TAKÉ:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Problémy, které ve vztahu narostly, jsou potřeba dořešit a vyjasnit si celou situaci. Nic neodkládej a jednej. Partner bude z počátku pasivní, proto je potřeba hovořit v klidu, s láskou a harmonií. Nakonec si užijete parádní letní dny v radosti, lásce a velké úlevě, že jste nepodlehli emocím.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Osamělé srdce stojí na prahu nového vztahu, s úsměvem vykroč své lásce vstříc. Nové příležitosti v oblasti lásky jsou tady pro zadané i nezadané. Krásná zpráva v tobě probouzí mnoho nádherných emocí a radosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy pocítí zvýšenou aktivitu, jako když jedou na horské dráze a nebojí se bláznivou jízdu vychutnat naplno. Láska, vášeň, cestování a poznávání stojí při zadaných párech i u osamělých srdcí. Užívej, vychutnávej a raduj se!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherné a láskyplné energie jsou tady nejen pro zadané, ale také pro všechna osamělá a láskou zklamaná srdíčka. Nadechni se, otevři své srdce novým začátkům a vykroč štěstí naproti. To, že budeš nadšená, šťastná a zamilovaná, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zlepšení přichází pro všechny páry i osamělá srdíčka. Štěstí, radost, naplnění i vášeň je tady pro všechny. Tvé dávné touhy a sny se konečně promění ve skutečnost. Otevři své srdce lásce a vykroč štěstí naproti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Spokojenost, radost, láska a pohoda stojí věrně při všech zadaných i nezadaných. Zpráva ohledně těhotenství může velmi příjemně překvapit páry, které již nedoufaly v tuto šťastnou událost. Hluboká láska zasáhne všechny a naplní srdce až po okraj.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

2.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist