Horoskopy lásky od 10. do 16. ledna 2023: Buď k sobě upřímná

Berani, přichází nové začátky. Býky zasáhne Amorův šíp. Raci, nebojte se přátelství. Jaká bude oblast lásky a vztahů, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přichází nová šance na krásné začátky, zlepšení a získání všeho, co ti v roce minulém tolik chybělo. Zapomeň na strach a začni být aktivní. Stojíš na počátku krásného zamilování, zlepšení vztahů a nádherné romantické lásky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V oblasti vztahů je spokojenost, radost a láska. S partnerem jdete ruku v ruce vpřed a nebojíte se budoucnosti. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která by konečně mohla potkat osudovou lásku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí přeje zadaným i nezadaným. Spory se mírní a přichází usmíření, harmonie a láska. Vztahy nabírají nový svěží dech a směle kráčí vpřed změnám, které si společně domluvily. Pokud toužíš po lásce nové, zamysli se, jaký by měl partner být a pak teprve navazuj nové vztahy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy jsou čisté, bez iluzí a zavádějících myšlenek. Nesezdané páry mohou začít plánovat svatbu. Osamělé a nezadané dostanou příležitost poznat prima kamaráda. Časem by z přátelství mohla vzniknout partnerská láska.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy jsou v naprostém pořádku. Je dost možné, že tě partner překvapí dárkem, ze kterého budeš dojatá a překvapená. Radostné uvolnění pocítí také ty, které o lásku delší dobu usilují a nedařilo se.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které v minulosti procházely dlouhodobou krizí a nebyly schopny domluvit se na společném řešení, pochopí, že je nejvyšší čas na rozchod. Nesnaž se nic lepit dohromady a řekni si, pokud spolu být máme, budeme a pokud ne, nic neovlivním. Ostatní páry prožijí poklidné dny bez větších výkyvů či změn.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocítíš vděk a touhu sdělit partnerovi své láskyplné pocity. Láska je trvalá a pevná. Zázemí, které společně tvoříte, je plné harmonie a vzájemné úcty. Pokud partnera nemáš, vyjdi mezi lidi a navazuj nová přátelství.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích se mohou objevit komunikační problémy. Nic zásadního se neděje, ale je potřeba všechno utnout v počátku a společně si s partnerem objasnit celou situaci. Pak se již můžeš těšit na prima dny se svou láskou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy jsou plné humoru, dobré nálady a vzájemného škádlení. Dokonce tam, kde probíhala krize, se situace zjemňuje a uhlazuje. Uvolni se, zapomeň na strach a užívej život plnými doušky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli se cítíš ve vztahu ohrožená, žárlíš a hádky jsou na každodenním pořádku, tak věř, že tudy cesta nevede. Zkus se zaměstnat jinou činností a uklidni rozbouřené nitro. Vyčkej na vhodnou příležitost a s partnerem si v klidu promluv o svých pocitech. Ostatní páry prožijí dny na pohodu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud máš pocit, že ti partner dělá jen samé naschvály a nejsi spokojená, tak věř, že opak je pravdou. Zbytečně si bereš všechno osobně a trucuješ místo toho, abys uklidnila nitro a v klidu si s partnerem promluvila. Páry, které jsou stabilní, prožijí nádherné chvíle.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud se trápíš a neustále kalkuluješ s tím, co by bylo kdyby, tak věř, že je nejvyšší čas být k sobě upřímná a říct pravdu také partnerovi. Vůbec netuší, že se s tebou něco děje a tvé chování ho trápí, stejně jako tebe. Stabilní páry jdou ruku v ruce vstříc krásným energiím.

10.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist