Hollywoodské hvězdy, které patří k nejmovitějším. Tyhle mají nastřádané miliardy

Že osobnosti z červeného koberce si mohou dovolit úplně všechno, nač jen pomyslí, není žádnou novinkou. Jak velkým bohatstvím disponuje „otec“ hvězdných válek nebo rapper, co vlastní značku luxusního koňaku? To bere dech!

jay-z-nahledak-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Ať se to někomu líbí, nebo ne, za pár týdnů je tu konec roku. To znamená, že se doslova roztrhl pytel s nejrůznějšími rekapitulacemi, jež srovnávají hvězdné úspěchy a neúspěchy. A jak už to bývá, pozornost se točí zejména kolem vztahů a peněz. Téma, kdo se s kým rozešel, nebo naopak dal dohromady, si necháme na jindy, dnes se zaměříme na bankovní účty celebrit. Prestižní časopis Forbes zjišťoval, čí majetek už se dávno nepočítá v milionech, ale miliardách dolarů. Tady je pětka těch, co jsou tak říkajíc za vodou!

Kylie Jenner, mládí vpřed

Dvaadvacetiletá členka rodu Kardashianů, která se nedávno rozešla s otcem své malé dcerky Stormi, se o sebe vážně umí postarat. Vlastní kosmetickou společnost, jejíž hodnota se odhaduje na 900 milionů dolarů. Kylie poměrně dost vydělávají také sociální sítě a účast v rodinné reality show, stejně jako nejrůznější kampaně. Škoda jen, že štěstí v lásce trochu pokulhává…

Jay-Z má nos na dobrý obchod

Americký raper, mnohonásobný držitel prestižní ceny Grammy a manžel zpěvačky Beyoncé se nevěnuje jenom hudbě. Založil oděvní společnost, kterou s velkým ziskem prodal. Rovněž je spolumajitelem značky jistého luxusního koňaku a doma má přísně střeženou sbírku vzácného umění. Aby toho nebylo málo, může se také pochlubit spoustou nemovitostí. Když se to všechno sečte dohromady, dělá to přes jednu miliardu dolarů.

Oprah Winfrey, ta se nezdá

Kapitál úspěšné Afroameričanky, jež se narodila do hodně chudé rodiny, dosahuje bezmála tří miliard dolarů. Tedy alespoň podle výše zmíněného magazínu, jenž si posvítil na její investice a podíly ze zisků. Velkou část astronomických honorářů má žena, která pravidelně přispívá na charitu, díky svému televiznímu pořadu s ohromnou sledovaností.

George Lucas, boháč z Hvězdných válek

Jméno George Lucas je hodně velkým pojmem. Americký režisér, producent a scenárista se do historie nesmazatelně zapsal svou ságou Star Wars a tetralogií Indiana Jones. A protože tato díla zná opravdu celý svět, žádný div, že tenhle sympatický chlápek patří mezi nejúspěšnější postavy filmového průmyslu. Jeho majetek činí přibližně 4,2 miliardy dolarů! A to se vážně nedá utratit…

Steven Allan Spielberg má talent

Špatně si nežije ani další opěvovaný filmový režisér Steven Allan Spielberg, který je zároveň hrdým spoluzakladatelem produkční společnosti Dream Works. Bohatství této ikony se pohybuje kolem 3,5 miliardy dolarů. Tvůrce snímků Čelisti, Jurský park nebo E. T. Mimozemšťan disponuje příjmy, které si „obyčejný smrtelník“ umí jen stěží představit. Ty snad ano?

Které ze zmíněných osobností pohádkové jmění přeješ nejvíce? A kdo je ti nejsympatičtější? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.10.2019 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist