Fotříku, jsi fakt trapnej! Ani děti slavných to nemají jednoduché!

Patnáctiletý Brooklyn Beckham trvá na tom, že ho otec musí vyzvedávat autem ze školy za rohem, aby ho nedejbože neviděli spolužáci. Za svého rodiče se občas zastyděl každý, a přiznejme si, že to možná není až tak dávno. Ani děti slavných to někdy nemají snadné.

Fotbalista David Beckham nicméně ještě patří k těm celebritám, které vyznávají konvenčnější způsob života. To třeba takový David Hasselhoff je rodičem z jiného těsta.

Explavčík David Hasselhoff často tone v alkoholu

Dcery dvaašedesátiiletého plavčíka z Pobřežní hlídky Hayley a Taylor to někdy vůbec nemají lehké. Jejich tatík, který nyní chodí s blonďatou modelkou Hayley Roberts, mimochodem téměř o polovinu mladší, totiž často paří s mladými a nezřídka to pěkně přepískne. Nezapomenutelná je ovšem videonahrávka z roku 2007, na níž leží opilý namol na hotelové podlaze a snaží se jíst cheeseburger.

Chápeme, že se za něj dcery stydí. David patří mezi celebrity, které neunesly konec slavných časů a snaží se na výsluní dostat zpět za každou cenu. Jak se mu to daří, asi vidíte sami.

Charlie Sheen vulgární za dva a půl chlapa

Většina hvězd Hollywoodu má své zkušenosti s drogami či alkoholem, trochu trapné ale je, když je skandály s omamnými látkami doprovázejí i ve zralém věku, především z toho pak nejásají jejich děti.

Hvězda seriálu Dva a půl chlapa Charlie Sheen, kterému letos bude padesát, se se závislostí na drogách léčil několikrát. „Proslavil“ se také svým výbušným agresivním chováním a mezi jeho nejznámější hlášky patří asi tato: „Mám jinou konstituci, jiné srdce. Mám tygří krev, lidi. Umírání je pro blázny, pro amatéry.“ 

Kvůli jeho nespolehlivosti, aférkám pod vlivem drog a alkoholu ho také z oblíbeného a megaúspěšného seriálu vyhodili. Nahradil ho tam Ashton Kutcher, na jehož adresu Charlie nešetří urážlivými poznámkami. Holt, někteří muži nikdy nedospějí. A je to škoda, protože byl v podání věčně opilého zvrhlíka Charlieho Harpera úžasný. Podívejte se sami na nejlepší hlášky z tohoto seriálu:

Alec Baldwin a jeho prasečí řeč

Herec známý pro své zkratovité jednání uřízl nejen sobě ostudu v roce 2007, a sice ne zrovna zdvořilým telefonátem své tehdy 11leté dceři Ireland, kterou má s herečkou Kim Basinger. Když mu nezvedala telefon, nazval jí malým, bezohledným, rudým prasetem.

Tento vzkaz Ireland poznamenal natolik, že jej řešila na twitteru ještě o šest let později: „Mluvil mimo mísu, nechal se ovládnout emocemi a reagoval tak, jak neměl. Jsem hrdá na to, že jsem dcerou svých rodičů, ale nechci být napořád známá jako to sprosté rudé bezohledné prase nebo jako dcera Aleka a Kim,“ napsala na twitteru.

Barack Obama je trapný, je trapný, je trapný

Prezident Spojených států přiznal, že jeho dcery, třináctiletá Sascha a šestnáctiletá Malia, už dospěly do věku, kdy je tátovy vtípky mírně řečeno nebaví. Děvčata například nedokázala zamaskovat své trapné pocity během každoročního udílení milosti krocanovi na Den díkůvzdání. Obama pojmenoval dva opeřence jmény Cheese (Sýr) a Mac (Makarony). Veřejnost poté měla hlasovat, kdo bude omilostněn.

Více přesvědčil Cheese, kterému se dostalo prezidentovo přijetí. „Pokud jste krocan a nesete jméno přílohy, vaše šance uniknout jídelnímu stolu jsou dost malé,“ řekl Obama při slavnostní ceremonii a jeho dcery z toho rostly. Není divu, že o svém tatíkovi pak schutí kamarádkám hlásily, že je fakt trapnej.

A není sám. Rodiče to zkrátka v určitém období nemají jednoduché. Ale i díky tomu se můžeme skvěle bavit, protože si to berou na paškál nejen pubertální potomci na sociálních sítích, ale také filmoví trvůrci. A pak vznikají hlášky, které by se měly možná tesat do kamene.

Rodiče ve filmových hláškách

Forest Gump:

„Máma vždycky říkala: Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.“

Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder:

Luke Skywalker: Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil.
Darth Vader: Ne, já jsem tvůj otec!
Luke Skywalker: Ne, to snad ne. To není pravda!
Darth Vader: Nahlédni do své duše a uvidíš, že je to pravda.
Luke Skywalker: Ne! 

Obecná škola:

ředitel: Tvá matka, Rosenheime, si byla včera u mě stěžovat, že máš od rákosky oteklé dlaně.
Rosenheim: Matka kecá!

Obecná škola:

paní Součková: Takový hovory nemají pro dítě žádnou cenu. Ještě řekne před panem Chroustem, že je blbec.
Fanouš Souček: Aspoň by se to konečně dověděl.

Pelíšky:

otec Kraus: Uvědomuje si vůbec ten fracek, že jsem na nitroglycerínu? Mě vyslýchali nacisti, nacisti, děvenko! Na mě si s nějakým takovým nokem nepřijdeš! 

Foto zdroj: profimedia.cz

2.3.2015 11:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist