Fanoušci je zbožňují. Přesto tyhle celebrity nemají svou hvězdu na chodníku slávy

Beyoncé, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts nebo George Clooney .Tyhle úspěšné a talentované celebrity mají doma celou řadu významných ocenění, ovšem získání kultovní hvězdy jim z nějakého důvodu stále uniká!

celebrity-chodnik-slavy-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Asi není člověk, který by o hollywoodském chodníku slávy nikdy neslyšel. Tahle prominentní „stezka“ se nachází v Los Angeles, přičemž ji zdobí více než 2600 pěticípých hvězd se jmény známých osobností ze světa hudby, filmu, divadla a televize. Že tam tu svou má každý, kdo v showbyznysu něco znamená? Překvapivě ne. Zmínku o těchto populárních tvářích bys tam totiž hledala marně!

Leonardo DiCaprio. Ten nedoceněný

Už pěkných pár let žije tenhle fešák snový život plný cestování, jachet, soukromých tryskáčů, nejkrásnějších žen a nejvybranějších pokrmů od vyhlášených šéfkuchařů. A proč vlastně ne? Může si to dovolit. Leonardo točí jeden zdařilý film za druhým, a když v něm sám nehraje, alespoň ho produkuje. Sympaťák se také hodně angažuje v charitě, čímž u fanoušků pořádně boduje. Jeden by řekl, že hlavnímu hrdinovi ze snímků Titanic, Chyť mě, když to dokážeš, Letec nebo Revenant Zmrtvýchvstání se daří všechno, nač sáhne. A taky že ano! Jen té hvězdy na zmíněné „pěšině“ se stále nedočkal…

Zapomnělo se také na Beyoncé

Kráska rozená v Texasu je jednou z nejoslavovanějších umělkyň všech dob. Za svou dosavadní kariéru prodala něco kolem 100 milionů hudebních nosičů, což se nepovedlo jen tak někomu. Rovněž „posbírala“ 22 prestižních cen Grammy. Aby toho náhodou nebylo málo, má vlastní značku oblečení i parfémů, a pokud si v nabitém harmonogramu najde volné okénko, ráda si zahraje v nějakém filmu. Tohle všechno je ale asi pro získání pěticípého ocenění na nejznámější hollywoodské cestě pořád málo!

Robert De Niro. I on ostrouhal

Drsňák, co ztvárnil legendárního Kmotra i neohroženého boxera ve filmu Zuřící býk, by si také příslušnou hvězdu zasloužil. Tedy alespoň podle názorů fanoušků, kritiků, sponzorů i ostatních lidí působících v kinematografické branži. Jenže ouha! I v jeho případě o ničem takovém nemůže být ani řeč. Ke všem poctám, jež tenhle talentovaný člověk vybojoval, mu ta „chodníková“ ve sbírce pořád chybí.

Julia Roberts, tady to bylo těsně

Bývalá modelka na sebe může být pyšná, protože to dotáhla pořádně daleko. Podle médií patří mezi nejlépe placené herečky všech dob, přičemž za jeden jediný film dostává honorář ve výši 20 milionů dolarů. Málokdo tuší, že představitelka kultovní Pretty Woman se své hvězdy málem dočkala. Žena s překrásným úsměvem a neuvěřitelně dlouhýma nohama na ni byla nominována, ovšem odmítla se zúčastnit odhalovacího ceremoniálu, čímž nesplnila jednu z nutných podmínek. Takže z toho sešlo!

George Clooney neměl čas

Herec, scénárista, režisér a producent se pyšní titulem jedné z nejbohatších osobností červeného koberce. Ani jeho jmění, úspěšné obchody a desítky rolí mu však hvězdu na hollywoodském chodníku slávy nezajistily. Tedy, nedávno se k tomu schylovalo. George byl na ni stejně jako jeho výše zmíněná kolegyně také nominován. Zbývalo tedy jediné, stanovit přesné datum, kdy se uskuteční slavnost, při níž se tato pocta odhalí veřejnosti. Jenže tak dlouho pan Clooney hledal skulinku v nabitém kalendáři, až to organizátory přestalo bavit. Omg, to ale naštve…

Která celebrita bez hvězdy tě nejvíce překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A omrkni také video, kde jsou další VIP, jež na tu svou stále marně čekají!

20.2.2019 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist