Dara Rolins: Minulost ji opět dohání…

Ani rok po autonehodě, při které nechtěně zabila motocyklistu, si Dara Rolins (38) nemůže oddychnout. Vdova po zemřelém se snaží dokázat její vinu za každou cenu. Kromě toho na ni bývalý přítel opět háže špínu v médiích. Kdy ten stres skončí?

Dara si loni v červenci prošla peklem poté, co nešťastnou náhodou srazila třiašedesátiletého motocyklistu a byla obviněna ze zabití z nedbalosti. Soud ji nakonec osvobodil, manželka zesnulého se ale s rozsudkem nesmířila a nechala si vypracovat nový znalecký posudek. Ačkoli ještě není veřejnosti známo, co text obsahuje, pro Daru to prý může znamenat hotovou „veřejnou popravu“! Podle vdovy vyšetřovatelé manipulovali s důkazy a stranili zpěvačce, protože je známou tváří. Vdova navíc tvrdí, že pravdu překrucuje i sama Dara. „V televizi, novinách i časopisech říká neskutečné lži,“ rozčiluje se.

Klid nemá Dara ani v soukromí. Její bývalý přítel Matěj Homola, se kterým se střídají v péči o dceru Lauru, se do ní obul v rozhovoru pro MF Dnes. Prohlásil o ní, že je „ubrečená a trapná“, když píše písničky o tom, jak jí Matěj zlomil srdce nevěrou. Tematiku bolestného rozchodu Dara zpracovala v novém songu Nebe, peklo, ráj a nevidí na tom nic divného. Většina zpěváků na celém světě zpívá o svých vnitřních pocitech a promítá do písní osobní život. „Trapné a ubohé? Možná pro člověka, který nemá srdce,“ míní Dara.

Matěj přitom zpívá o Daře také. Kapela Wohnout má ovšem jiný styl: „Já stál na pódiu, tys pařila v kotli, pak si mi dozadu poslala panáka a já kokot blbej nechal se nalákat.“ To je podle Matěje zřejmě naprosto cool. Ano, nám je jasné, slavný hudebníku, že nemáš rád střední proud a tvoje texty vykazují vyšší uměleckou hodnotu, ale krapet úcty ke své bývalé bys mít mohl.

Ačkoli Matěj strávil s Darou pár let života a má s ní dceru, špetku respektu k ní nechová. Zato o sobě má mínění převeliké. Na otázku, proč se dal vůbec se zpěvačkou dohromady, když o ní dneska mluví tak pohrdavě, odpověděl: „Myslel jsem si, že by se jí mohlo líbit něco jiného, co jí ještě nikdo nikdy neukázal.“ To jí teda ukázal. Jak umějí chlapi zahýbat, jen co vystrčí paty z domu. Není ale jisté, jestli se to Daře tak líbilo…

[[related]]
Navíc je nepochopitelné, proč Matěj znovu začal jejich vztah veřejně rozmazávat, když ještě nedávno tvrdil, že nesnáší zájem médií a během soužití s Darou doslova „trpěl“, protože ho paparazzi pronásledovali na každém kroku. Ještě se prý z toho nevzpamatoval a toužebně doufá, že to jednou skončí. Proč tedy přilévá olej do ohně a nebaví se s novináři jen o své práci? Že by se mu po zájmu bulváru přeci jen zastesklo? Matěji, tvoje výroky ukazují na jednu velkou pózu.

8.8.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist