Další šokující rozchody: Zac a Vanessa! Scarlett a Ryan!

Rok 2010 vypadá jako zabiják vztahů a zvlášť v posledním měsíci skóre rozbitých rodin a manželství mezi filmovými celebritami bezútěšně naskočilo. Sólo jsou teď Zac Efron, Scarlett Johansson, Ryan Reynolds, Anna Friel, Elizabeth Hurley i Michael C. Hall.

Nejpřekvapivější mezi zprávami o rozchodu, co se vyrojily v posledním týdnu, mi připadá ta, že Scarlett JohanssonRyan Reynolds se dohodli ukončit své dvouleté manželství. Přitom ještě v červnu, když Scarlett vyhrála divadelní cenu Tony, věnovala ji právě Ryanovi. Kanadský herec zase ještě nedávno, když mu časopis People přiřkl titul nejvíc sexy muže planety, nedal znát, že by něco neklapalo. Prý ale oba zaměstnaní herci na sebe měli málo času a zdá se, že kariéra u nich nad vztahem nakonec zvítězila.

Po čtyřech letech skončil i další ostře sledovaný a populární pár, Zac EfronVanessa Hudgens. Duo idolů pro děti se seznámilo u první zpívánky Muzikál ze střední a prožilo spolu celou populární cudnou trilogii. Až do teď. Stejně jako Scarlett a Ryan, i tito bývalí partneři prý nadále zůstávají přáteli.

Práce nejspíš rozloučila i britský herecký pár, jenž tvoří Anna Friel, která pár let natáčela v USA seriál Řekni, kdo tě zabil, a David Thewlis, který zase pár let v Británii natáčel Harry Pottera, kde hraje profesora Lupina. Strávili spolu devět let a protože spolu mají pětiletou dcerku, rozchod se pokusí zvládnout po dobrém a v klidu.

Štěstí v manželství neměli ani Michael C. HallJennifer Carpenter, kteří se dali dohromady díky seriálu Dexter, kde hrají sourozence. Přestože herci spolu prožili a přežili Michaelovo vážné onemocnění rakovinou a tvrdili, že tento zážitek je stmelil nerozlučně, po několika měsících už tyto výroky neoplatí a dvouleté manželství stojí před rozvodem.

Tam se ocitla i britská modelka a herečka Elizabeth Hurley, která těsně předtím, než vyšel najevo její nový vztah s hráčem kriketu, oznámila, že se už před několika měsíci rozešla s manželem. Když si bývalá přítelkyně Hugh Granta indického podnikatele a milionáře Aruna Nayare před třemi lety brala, na svatbu v Londýně pozvali 300 lidí a pak ještě týden slavili v Indii. Hádám, že rozvod bude komornější…

17.12.2010 10:00| autor: Aneta K.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist