Bučková a Noid: Láska prochází exotikou

Nemusí to být jen drahé šperky, zánovní auto ani večeře v luxusní restauraci, čím se dá rozmazlovat pohledná mladá milenka. Zpěvák Václav Noid Bárta (30) svou tmavovlasou milenku Elišku Bučkovou (22) zahrnuje zahraničními zájezdy. Chodí spolu teprve půl roku… a kde všude už byli?

Hned v lednu, tedy asi měsíc poté, co se dali dohromady, vzal Noid Elišku na dovolenou do Egypta. Z mrazivých Čech se milenci přesunuli na deset dní do Hurghady, kde si mohli nerušeně užívat jeden druhého bez dozoru novinářů. V té době také oficiálně přiznali, jak to mezi nimi je.

V únoru spolu u příležitosti valentýnského svátku odjeli do Paříže, Mekky zamilovaných. Tento dárek Elišku obzvlášť potěšil, protože hlavní město Francie dosud nenavštívila. „Mile mě překvapilo, jak drsný rocker může být takový romantik,“ prohlásila Česká Miss 2008, která na závěr výletu dostala od přítele také krásný náhrdelník.

A to ještě netušila, jaké překvapení pro ni Noid přichystal na léto. Osvědčená klasika Chorvatsko byla plánována, a tu si partneři užívají právě v těchto dnech. Jejich pleť tak nachytá základ bronzu pro cestu na sluncem prosvícené Maledivy, kam se vydají poté. Tento zájezd Eliška nečekala – nebyl zrovna nejlevnější, Noida vyšel na 200 tisíc korun. Zato ale milencům poskytne maximální pohodlí, luxus i soukromí. Budou ubytováni na malém ostrůvku, kde je jen jeden hotel a jinak jen pláž a průzračně modré moře, kam oko dohlédne.
[[related]]
Zájezd na Maledivy dostala Eliška jako dárek k narozeninám.  Když to takhle půjde dál, procestuje s Noidem celý svět!

Po zpěvačce Lucii Bílé je misska Eliška Bučková zřejmě první ženou, se kterou to Noid myslí supervážně. Už po pár měsících známosti začal uvažovat o tom, že by si ji vzal za manželku. „Jsem zamilovaný a svatba je vrcholem každého vztahu. Jestli nám to bude klapat jako doposud, tak bych se tomu rozhodně nebránil,“ nechal se slyšet v dubnu.  Rodiče Elišky z toho nejsou příliš nadšení – jsou totiž silně věřící katolíci a nelíbí se jim, že Noid už jednou ženatý byl. Ale pokud k nim bude známý rocker štědrý podobným způsobem, jako je štědrý k jejich dceři, mohli by v přísných požadavcích na budoucího zetě polevit. Co kdyby jim třeba koupil zájezd do Jeruzaléma? Určitě by nepohrdli.

21.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist