Berani a Býci jsou akční. Raci dostávají novou šanci. Jak na tom budou ostatní znamení?

Jaký bude nový týden od 23. do 29. května 2022 podle tarotových karet, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Připrav se na zvýšenou aktivitu především v pracovní oblasti. Pokud toužíš po změně, s chutí do toho, budeš úspěšná a šťastná. Štěstí ti přeje také v osobním životě a ve vztazích obecně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš velkou šanci skoncovat s tím, co tě delší dobu trápí a sužuje. Všechno, co je staré, nefunkční se hroutí a přichází vysvobozující pocit. Nemusíš se bát, zlomem se ti uleví, zapomeň na obavy a vykroč vstříc nádhernému životu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti na tebe čeká jistota a odměna za skvěle odváděnou práci. Pokud toužíš po novém místě a stále ho nemůžeš najít, štěstí ti otevírá dveře a práci či přivýdělek nalezneš přesně podle svých představ. Užívej nádherné a láskyplné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nový týden probíhá v klidu a harmonii. Přátelské vztahy jsou nejen na pracovišti, ale také v rodině i s přáteli. Pokud hledáš nové místo, nepolevuj a buď aktivní, máš velkou šanci získat místo svých snů. Máš před sebou skvělé pracovní příležitosti a úžasné dny, využij vše na maximum.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Očekávej velmi jemné a harmonické dny, dařit se ti bude v práci, doma, ve vztazích a také v lásce. Osud je ti nakloněn, proto nepropásni skvělou šanci a pusť se do všeho, co ti v minulosti nešlo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Neboj se prosadit svůj názor v případě, že s něčím nesouhlasíš a o čem víš, že je špatné. Nemusíš být za každou cenu hodná a každému se zavděčit. Je na čase naučit se s láskou říkat ne, pak prožiješ báječné a osvobozující dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Máš velkou příležitost uskutečnit a zrealizovat tajné sny či přání. Dařit se ti bude nejen v lásce a v osobním životě, ale také v pracovní oblasti a při studiu. Vykročila jsi správným směrem, nezastavuj se a věř, že tě štěstí hned tak neopustí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Z pracovního a finančního hlediska se před tebou otevírají nové a netušené možnosti. Zapomeň na strach a nejistotu, nabídky, které přijdou, neodmítej a začni si víc věřit, všechno bez problému zvládneš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pusť se do práce a věř, že vyřešíš úplně všechno, co ti v minulosti nešlo. Neusni na vavřínech, buď akční, máš před sebou skvělé a nadčasové dny. Štěstí ti přeje v lásce, ve vztazích i v pracovním životě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvělé výsledky očekávej na úřadech, při jednáních i zkouškách. Ukaž, co umíš a přidej k tomu úsměv, dařit se ti bude opravdu ve všem, do čeho se pustíš. Vztahy, osobní i pracovní život je naplněn štěstím, radostí i úspěchem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Akční a dynamický týden je tady jen pro tebe. Jsi jako velká voda a zvládáš nemožné. Pracovní život, láska, studium, či důležité jednání bravurně dotahuješ do zdárného konce a odvaha ti rozhodně nechybí. Sdílej svůj úspěch i štěstí s ostatními.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš dostatek síly zvládnout a dořešit veškeré záležitosti, nemusíš se bát ani těch méně příjemných. Tvá vnitřní síla a také chuť zbavit se všech zbytečných a dlouhodobých sporů ti dodá dostatek odvahy. To, že budeš úspěšná, šťastná a nadšená, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist