Aneta Langerová: Smůla se odvrací!

Špatné období zpěvačce Anetě Langerové očividně skončilo. Policie dopadla zloděje, kteří jí v květnu vykradli byt, a svitla naděje, že se něco z odcizených věcí vrátí. Navíc si opět rozumí s bývalou přítelkyní… Je zase zamilovaná?

Po příjezdu ze slovenského koncertu začátkem května čekal Anetu pořádný šok: její byt na pražské Letné byl dokonale vybílen. Neznámí lupiči si odnesli cennosti i veškerou elektroniku za více než sto tisíc korun. Navíc ukradli uměleckou tvorbu za celých sedm let profesionální dráhy a notebook s dosud nevydanými písničkami. Zoufalá Aneta se už se vším rozloučila, nakonec se jí ale podařilo zloděje přesvědčit, aby jí vrátili aspoň nejnovější nahrávky, které ještě nevyrazily do éteru. Získala zpátky notebook – a krátce nato byli lupiči dopadeni.

Loupila dvojice nejmenovaných zlodějů, kteří vytáhli zpěvaččiny klíče z poštovní schránky. Některé nakradené věci už zřejmě rozprodali v různých bazarech a zastavárnách, ale Anetu může aspoň hřát na srdci, že ruka spravedlnosti udeřila. Zlodějům hrozí až tři roky vězení. „Jsme z toho ještě stále tak trochu v šoku a věci zatím nemáme nazpět. Prý se ze všech odcizených věcí ale našla podstatná většina,“ řekl v televizi Prima manažer a bratr Anety, Nikola Langer.

Také v osobním životě se Anetě blýská na lepší časy. Před půl rokem se rozešla s přítelkyní Marií Štípkovou a vypadalo to, že není cesta zpět. Nyní se spolu zase romanticky procházejí Prahou. Není jasné, zda to zase daly dohromady nebo je jejich vztah jen kamarádský. Hlavní je, že se usmířily. Aneta se do Marie zamilovala loni v létě po rozchodu s ředitelkou hudebního vydavatelství Ivou Milerovou. V prosinci se ale nepohodly a Marie se od zpěvačky odstěhovala. Proslýchalo se, že za rozpad vztahu mohla Anetina účast ve StarDance, která vyžadovala hodně tréninků a nedávala jí čas na soukromý život.

Čtěte: Aneta Langerová tančí jako bohyně

Co bylo v zimě, odvál čas, teď je zase léto. A s ním přišla nová naděje, že se všechno obrátí k lepšímu. Zatím se zdá, že se karty obracejí v Anetin prospěch. Přejme jí, aby to tak bylo.

17.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist