Andrea Verešová: Modelka, co si potrpí na luxus

Zlé jazyky tvrdí, že je to primadona, která se považuje za velehvězdu. Pro své příznivce zůstává kráskou, co právem vyhrála titul Miss Slovensko a získala srdce Jaromíra Jágra. Kde je pravda? Jak to tak bývá, nejspíš někde uprostřed.

Bulvární novináři si Andreu Verešovou dobírají, že zelená zlostí, když se fotografové na večírku zaměří na jiné krasavice a jí si nevšímají. Třicetiletá mamina dvou dětí je přitom stále kost – dva porody ji nepřipravily o superštíhlou figuru, kterou by jí mohly závidět mnohem mladší dívky. Pohasínající zájem médií o její osobu spíš souvisí s tím, že její kariéra není zase tak výrazná, přestože na začátku vypadala slibně.

Andrea byla vždycky ambiciózní ženou. Miss Slovensko 1999 vyhrála suverénně a na veřejnost ihned zapůsobila rozhodnutím darovat jedno ze získaných aut na charitu. Kromě modelingu chtěla prorazit jako herečka a moderátorka, ale nesetkala se s valným úspěchem. I když se jednu dobu šuškalo, že by se mohla objevit v hollywoodském trháku Trója, nakonec se jen mihla jenom v české teenagerovské komedii Panic je na nic a v americkém filmu Princ a já. Šance moderovat slovenskou verzi pěvecké soutěže Superstar jí unikla jen o fous.

Módní doplňky – inspirativní fotogalerie

módní doplňky inspirace fotogalerie

Aby získala náležitou prestiž a širší možnosti uplatnění, vystudovala práva. V posledním ročníku se ale nechala přeložit na plzeňskou fakultu, která později čelila skandálu s udělováním zrychlených diplomů. To samozřejmě vyvolalo řadu spekulací, zda Andrea nebyla mezi studenty, kteří si úspěch u závěrečných zkoušek zaplatili. Modelka to striktně odmítá.

Do popředí zájmu ji vynesl zejména vztah s českou hokejovou hvězdou Jaromírem Jágrem, po jeho skončení se ale téma Andrea začalo z bulváru zvolna vytrácet. Manželství se zámožným právníkem Danielem Volopichem jí takovou pozornost nepřineslo, ale umožňuje jí aspoň žít v luxusu, na který byla zvyklá. Může si tak dovolit například zlatá rovnátka za desítky tisíc korun, která se nasazují na vnitřní stranu zubů, takže nejsou vidět. Navíc se jí zalíbila mateřská role. Po dceři Vanesse a synovi Danielu Tobiášovi uvažuje o třetím miminku.

Navzdory dvěma porodům dokonalé tělo Andrea hrdě předvedla v pánském magazínu Playboy. Fotografie pořízené v zámeckém prostředí jsou velmi decentní, modelka se nepředváděla v žádných laciných pózách. „Dělám to pro radost, nejde vůbec o peníze. Musí to za to stát, být vkusné a luxusní,“ nechala se slyšet Andrea. Manžel jí za focení aktů nevynadal, naopak jí prý řekl, že mohla být klidně odvážnější a odhalit se více.

A kam má Andrea namířeno dál? Před časem uvažovala o tom, že by vstoupila do politiky. Pokud ji tahle vize stále drží, možná jednoho dne rozvíří vody české politické scény. Andrea by totiž ráda přijala české občanství – dlouhodobě žije v Čechách a jako Slovenka se už skoro necítí.

4.4.2011 2:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist