Alimenty českých celebrit: Kdo komu platí a kolik?

Pár let všechno funguje jak má, ale stejně nakonec přijde čas, kdy jeden z nich potřebuje radikální změnu. Slavní se holt nedokážou uhnízdit s jedním partnerem na celý život, teď frčí rozvody, nová partnerství a placení nechutně vysokých alimentů – nechápeme, že je to pořád baví. Čtěte, jaká je situace u nás…

Tomáš Ujfaluši – 300 000 Kč / měsíc
Slavný fotbalista si vzal bývalou modelku Kateřinu v roce 1999. Po osmi letech manželství však doposud šťastná dvojice, která má spolu dceru Kateřinu, usoudila, že už to není jako dřív. Tomáš snil o Lucii Vondráčkové a Kateřina zase o jednom sympatickém gynekologovi. Rozvod přišel v roce 2008 a Kateřina očesala fotbalistu o závratných 65 milionů korun a navíc o alimenty, za které bychom si mohli koupit každý měsíc novou Škodovku. Ta ví, jak se na chlapy musí!

Alex Čejka – 270 000 Kč / měsíc
Profesionální golfista platí známé moderátorce Mirce Čejkové také pěknou sumu. Oba si řekli své ano už v roce 1996 a společně zplodily dva syny – Alexandra a Felixe. V roce 2004 však Alex přišel na to, že chce spíš domácí puťku, zatímco Mirka chtěla být kapitánkou domácnosti. Po dlouhých a bolestivých tahanicích se rozvedli. U soudu si pak Mirka vyválčila opravdu tučné příspěvky na děti.

Petr Kratochvíl – 50 000 Kč / měsíc
Petr Kratochvíl si Lucii Bílou nevzal, přesto se však po rozchodu postavil k celé situaci jako správný chlap a začal na syna Filipa ihned platit. Jejich společné soužití skončilo v roce 2000, kdy spolu pár oslavil osm let. Petr chtěl poklidný život daleko od bulváru a médií, což mu sláva Lucie nabídnout nemohla. Pár se mimosoudně dohodl na výši alimentů, aniž by se bůhví jak dlouho dohadoval.

Zdeněk Toman – 25 000 Kč / měsíc
V roce 1997 si řekli ano také podnikatel Zdeněk Toman s herečkou a zpěvačkou Kateřinou Brožovou. Dceru Kačenku však Katka od tatínka odvedla – Zdeněk byl příliš agresivní a několikrát musela jejich domácí spory řešit i policie. V roce 2004 došlo tedy k nevyhnutelnému rozvodu a alimenty si dvojice pravidelně předává na benzínové pumpě bez zbytečných slov. Kateřina sice chtěla vysoudit ještě 95 milionů, to se jí však nepodařilo. Jo, kdo chce víc, nemá nic.

Josef Vojtek – 25 000 a 15 000 Kč / měsíc
Josef Vojtek sice neplatí závratnou sumu, ale zato musí platit hned dvakrát. Se Sabinou Laurinovou se rozešel (nebyli svoji) v roce 2004 kvůli jeho nevěrám a mají spolu dceru Valentýnku. Se Sabinou se dohodli na krásných 25 tisících korunách za měsíc. S Libuší Vojtkovou sice vstoupil do manželství (2006), po dvou letech ale opět následoval rozvod – důvodem byla zase jeho nevěra. Na syna Matyáše dává 15 tisíc, na kterých se oba bez zbytečných hádek dohodli. Když neudrží kalhoty nahoře, musí platit!

4.2.2011 6:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist