6 osudových mužů Dary Rolins

Krásná zpěvačka Dara Rolins je díky svým půvabům celý život obletována muži. A kteří byli nejdůležitější v jejím životě?

Jistěže vám nemůžeme zprostředkovat výpis všech chlapů, kteří se v jejím životě objevili, ale zato vám můžeme zrekapitulovat ty z nich, kteří měli v Dařině životě velký význam.

1. Prvním mužem s velkým „M“ byl bezesporu Ladislav Štaidl. Byl v podstatě objevitelem pěveckého talentu, tehdy ještě mladičké Darinky Rolincové. Jeden by očekával, že jejich vztah bude spíše přátelský, až rodinný. Štaidl však ve své autobiografii „Víno z hroznů“  píše, „Velký milostný románek jsem prožil s Darinkou Rolincovou v čase, kdy jsem se přestal dělit o postel se svou tehdejší ženou. Nejprve mě to děvčátko uhranulo svou obrovskou dávkou muzikálnosti, a v zápětí i svou nebývalou sexualitou.“ Dara podobná tvrzení považuje za Štaidlovu pomstu kvůli tomu, že s ním ukončila spolupráci.

2. Milostný život Dary by se dal datovat od okamžiku, kdy podlehla jižanskému temperamentu srbského herce Kikiho (vlastním jménem Dragan Radivojevič). Ten si konec konců po svém příjezdu do Česka získal srdce nejedné ženy či dívky. To jeho však po jistou dobu patřilo jedině Darince.

3. S tvrdým ranařem ze Slavia Praha, Jaroslavem Bednářem to byl opravdu trochu hokej (o čemž by mohla vyprávět i Helena Zeťová), ale jeho blankytně modré oči za to nejspíš stály.

4. Podnikatel Petr Vlasák uměl vydělat peníze a také uměl Daru zahrnout dárečky, pozornostmi a komplimenty. Bohužel nebyla Dara jediná, které lichotil. Kromě toho, že sem tam objal, či políbil náhodné krasavice v barech, se mu také zalíbila Kateřina Průšová a co víc, také nejlepší kamarádka Dary, Simona Krainová. Skutečný průšvih byl ten, že Vlasák doslova „pendloval“ mezi trojúhelníkem blondýn, že nevěděl, kam dřív skočit. Naštěstí to přátelství Dary se Simonou Krainovou ustálo ve zdraví. Zřejmě se opět osvědčilo staré dobré dívčí spojenectví. To ale ještě holky netušily, že tohle měla být jen první zkouška, kterou si mělo jejich přátelství projít.

5. Dalším nástrahám muselo přátelství Simony a Dary čelit, když se na scéně objevil nestárnoucí lamač dívčích srdcí, Sagvan Tofi. O snědého krasavce s uhrančivýma očima a kladným vztahem k alkoholu se musela Dara s kamarádkou Simonou dělit. Dnes už na tento složitý vztahový trojúhelník vzpomínají všichni v dobrém.

6. Matěj Homola je pravděpodobně nejdůležitějším mužem v životě Dary Rolins, neboť s ním má dceru Laurinku. Nebo jím spíš byl. Bohužel se ukázalo, že to zase není „ten pravý“. Rozchod, kterým dvojice v současné době prochází má na Daru pochopitelně zdrcující vliv. Takovou ránu pod pás, navíc dopodrobna propíranou všemi médii, si rozhodně nezasloužila. Snaží se proto trávit co nejvíce času v soukromí s dcerou Laurou, která zůstane i nadále v její péči. Za trochou klidu, celkem pochopitelně, odjela do USA, a zatím není jasné, kdy se má vrátit…

15.11.2010 12:10| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist