Femina.cz » Magazín » Vánoce » Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Magazín: Vánoce | autor: PR článek | vydáno 07. 12. 2009

Příležitost pořídit vánoční dárky v předstihu a na jednom místě vám nabízí veletrh spotřebního zboží nazvaný Stříbrné vánoční dny. Vánoční nákupy pro celou rodinu můžete uskutečnit ve dnech 10. – 13. prosince 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany.


Najdete zde bohatý výběr předmětů všech cenových kategorií, od drobností, oblečení, bio potravin a delikates, vybavení interiérů, hraček pro děti, knih, kosmetiky, šperků až po zážitkové dárky nabídne na 300 vystavovatelů. Připraven je i netradiční doprovodný program, který pobaví i dokreslí předvánoční atmosféru.


Zakoupit letošní překvapení pod stromeček všem blízkým a vychutnat si přitom příjemnou vánoční atmosféru mohou návštěvníci na prvním veletrhu spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny. Najdou zde totiž nejen inspiraci pro obdarování celé rodiny, ale seznámí se i s novinkami a trendy ve zdobení stromků díky soutěži o nejkrásnější vánoční stromek 2009.


Budete mít i možnost naučit se balit vánoční balíčky jako profesionál a to pod vedením Radky Křivánkové, zakladatelky první firmy na balení dárků a dvojnásobné rekordmanky zapsané
v Guinessově knize rekordů za zabalení nejmenšího a největšího dárku. Každý den mezi 14. a 16. hodinou předvede a názorně ukáže své triky a nápady, jak zabalit vánoční dárky, včetně těch obtížně balitelných jako jsou lahve, měkké dárky či předměty nepravidelných tvarů. Během veletrhu se Radka Křivánková pokusí o další rekord a to vytvořením největší maximašle, která by měla být pět metrů velká a stokrát větší než klasická dvojitá dárková mašle.


V předvánočním období se na veletrhu představí například zážitková agentura Den jako sen, u které můžete zakoupit i let Boeingem 737NG nebo královskou jízdu na saních. Mezi vystavovateli nebudou chybět ani Léčebné Lázně Jáchymov nebo CK Datatour. Široká bude také nabídka šperků, klenotů a bižuterie. Společnost 4Cminerals představí originální šperky z přírodních kamenů. Stříbrné a zlaté šperky na zakázku vystaví mistři z dílny Carlo Romani. Najdete zde i luxusní klenoty značky Ellements. Mezi další lákadla patří designový nábytek, pestrý výběr sedacích souprav a sedacích vaků různých barev, široký výběr koberců a gobelínů, repliky stylového nábytku a svítidel, široký výběr bytového textilu, bytové doplňky,dekorační a umělecké předměty a mnoho dalšího.


A protože pod vánočním stromkem nesmí chybět dobrá kniha, má zde své místo i společnost Svět knihy, která návštěvníkům představí prostřednictvím celkem 22 nakladatelství řadu knižních novinek pro děti a mládež, beletrii, stejně tak knihy z oblasti psychologie, sociologie, encyklopedické příručky, populárně naučnou literaturu a v neposlední řadě i stále oblíbenější výběr audioknih.


Výhodou Pražského veletržního areálu v Letňanech je jeho snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Parkování pro hosty Stříbrných vánočních dnů je navíc zajištěno zdarma, k dispozici bude 3000 parkovacích míst. Základní vstupné na veletrh je 40 Kč. Pro děti, důchodce a ZTP je připraveno zlevněné vstupné 20 Kč. Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 80 Kč.


Více informací: www.vanocnidny.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 02. 2017 Horoskop Štír

Poslední dobou jsi roztěkaná a práce ti vůbec nejde od ruky. Zkus se zaměřit vždy jen na jednu činnost a nauč se začí... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist