Femina.cz » Magazín » Vánoce » Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Magazín: Vánoce | autor: PR článek | vydáno 07. 12. 2009

Příležitost pořídit vánoční dárky v předstihu a na jednom místě vám nabízí veletrh spotřebního zboží nazvaný Stříbrné vánoční dny. Vánoční nákupy pro celou rodinu můžete uskutečnit ve dnech 10. – 13. prosince 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany.


Najdete zde bohatý výběr předmětů všech cenových kategorií, od drobností, oblečení, bio potravin a delikates, vybavení interiérů, hraček pro děti, knih, kosmetiky, šperků až po zážitkové dárky nabídne na 300 vystavovatelů. Připraven je i netradiční doprovodný program, který pobaví i dokreslí předvánoční atmosféru.


Zakoupit letošní překvapení pod stromeček všem blízkým a vychutnat si přitom příjemnou vánoční atmosféru mohou návštěvníci na prvním veletrhu spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny. Najdou zde totiž nejen inspiraci pro obdarování celé rodiny, ale seznámí se i s novinkami a trendy ve zdobení stromků díky soutěži o nejkrásnější vánoční stromek 2009.


Budete mít i možnost naučit se balit vánoční balíčky jako profesionál a to pod vedením Radky Křivánkové, zakladatelky první firmy na balení dárků a dvojnásobné rekordmanky zapsané
v Guinessově knize rekordů za zabalení nejmenšího a největšího dárku. Každý den mezi 14. a 16. hodinou předvede a názorně ukáže své triky a nápady, jak zabalit vánoční dárky, včetně těch obtížně balitelných jako jsou lahve, měkké dárky či předměty nepravidelných tvarů. Během veletrhu se Radka Křivánková pokusí o další rekord a to vytvořením největší maximašle, která by měla být pět metrů velká a stokrát větší než klasická dvojitá dárková mašle.


V předvánočním období se na veletrhu představí například zážitková agentura Den jako sen, u které můžete zakoupit i let Boeingem 737NG nebo královskou jízdu na saních. Mezi vystavovateli nebudou chybět ani Léčebné Lázně Jáchymov nebo CK Datatour. Široká bude také nabídka šperků, klenotů a bižuterie. Společnost 4Cminerals představí originální šperky z přírodních kamenů. Stříbrné a zlaté šperky na zakázku vystaví mistři z dílny Carlo Romani. Najdete zde i luxusní klenoty značky Ellements. Mezi další lákadla patří designový nábytek, pestrý výběr sedacích souprav a sedacích vaků různých barev, široký výběr koberců a gobelínů, repliky stylového nábytku a svítidel, široký výběr bytového textilu, bytové doplňky,dekorační a umělecké předměty a mnoho dalšího.


A protože pod vánočním stromkem nesmí chybět dobrá kniha, má zde své místo i společnost Svět knihy, která návštěvníkům představí prostřednictvím celkem 22 nakladatelství řadu knižních novinek pro děti a mládež, beletrii, stejně tak knihy z oblasti psychologie, sociologie, encyklopedické příručky, populárně naučnou literaturu a v neposlední řadě i stále oblíbenější výběr audioknih.


Výhodou Pražského veletržního areálu v Letňanech je jeho snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Parkování pro hosty Stříbrných vánočních dnů je navíc zajištěno zdarma, k dispozici bude 3000 parkovacích míst. Základní vstupné na veletrh je 40 Kč. Pro děti, důchodce a ZTP je připraveno zlevněné vstupné 20 Kč. Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 80 Kč.


Více informací: www.vanocnidny.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

05. 12. 2016 Horoskop Ryby

Příliš důvěřuješ lidem, kteří si tvou důvěru nezaslouží. Měla by sis udělat velmi důkladnou inventuru kamarádů. Zjist... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist