Femina.cz » Magazín » Celebrity » Ewa Farna: Jak dlouho bude její hvězda zářit?

Ewa Farna: Jak dlouho bude její hvězda zářit?

Ewa Farna: Jak dlouho bude její hvězda zářit?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 30. 03. 2011

Není snadné vystřelit na vrchol. Udržet se tam ale bývá ještě tvrdším oříškem. Sympaťačka Ewa Farna vylétla ke hvězdám v rekordně mladém věku a popularitu si získala jak u nás, tak v sousedním Polsku. Jaká bude její další cesta?

Letos v srpnu oslaví Ewa teprve osmnácté narozeniny. Na kontě má přitom už dvě platinové desky, titul Zpěvačka roku v anketě Anděl 2009, dvě třetí místa v Českém slavíkovi a bezpočet koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku. Když ji v pouhých 13 letech objevil producent Lešek Wronka, startovala rockovou dráhu s image rebelky Avril Lavigne. Od té doby, co si barví vlasy na černo, připomíná spíš britskou zpěvačku Lily Allen. Hlas má ale svůj, osobitý, nezaměnitelný. Do práce se vždycky hrnula s velkou energií a nadšením, využila i vlastní tvořivosti a několik písniček si složila sama.

Snad žádnému smrtelníkovi se ale nemůže dařit na všech frontách věčně, a tak se možná nebudeme divit, že poslední půlrok nebyl pro Ewu zrovna nejrůžovější. Sinusoida se směrem dolů jednoho dne prostě stočit musela. Špatné období zřejmě začalo rozpadem vztahu s exotickým kytaristou Marcusem Tranem, který dříve působil v její doprovodné kapele. Pokud doufal, že se díky populární Ewě Farné zviditelní, byl na omylu. Zpěvačka s ním nechtěla spolupracovat, aby o něm fanoušci neřekli, že se dostal ke slávě skrze její osobu. "Je to určitě skvělý hudebník i textař a jistě by se mu nelíbilo, kdyby si lidi mysleli, že si na našem společném duetu postavil kariéru," vysvětlila tehdy Ewa, přesvědčená, že Marcus má na to, aby se prosadil sám.Moc se mu ale nedařilo, a tak si začal přivydělávat hlídáním dětí. Aspoň tohle je oficiální verze příběhu, jak se dostal do domu moderátorky Martiny Gavriely, se kterou nakonec Ewu podvedl. Není ale jasné, zda si tím polepšil: vzhledem k tomu, že Martina kvůli pornoskandálu opouští televizi a přemýšlí o azylu v zahraničí, z tohoto zrnka bohatá pšenka pokvete jen těžko.

Zklamaná Ewa ale rozchod nesla těžce. Je možné, že právě i kvůli bolavému srdíčku najednou viditelně přibrala na váze. Zaháněla žal jídlem? Nebo se jí na prahu dospělosti mění hormony a spalování je pomalejší? Ewa nikdy nebyla kost a kůže. Už v patnácti se jí na těle začaly rýsovat pěkné, ženské tvary. "Mně je jedno, že si všichni myslí, že jsem tlustá. Nehodlám si kvůli tomu něco odpírat, natož se trápit dietami. A doporučuji všem děvčatům, aby váhu tolik neřešily!" řekla tehdy Ewa, i když v té době by ji nazvala "tlustou" snad jen psychicky labilní anorektička. Její současná postava už ale vybízí, aby se sebou začala něco dělat.

Právě kvůli oplácané figuře prý Ewa nevystoupila na vyhlášení letošní České Miss. Oficiálním důvodem zrušení vystoupení byl sice poraněný kotník, ale zdroje z "missího" zákulisí hovoří jinak. Ředitelce soutěže se podle nich nelíbila Ewina postava a odsoudila i "kabaretní show" její doprovodné kapely. Takové zprávy pro Ewu nejsou příjemné, i když jde možná jenom o drby.

Mladou zpěvačku ale brzy čeká velká příležitost dokázat, že se zlé jazyky mýlí a její kariéra není ohrožena. K srpnovým narozeninám Ewa slíbila už loni velké překvapení pro fanoušky, takže se jistě máme na co těšit.

Další články z rubriky

Komentáře (18)

Datum Autor Nadpis
22. 09. 2011 Daniela76 Ewa Farna (reakcí: 0)
20. 09. 2011 helenadon Eva (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Karunka - (reakcí: 1)
04. 05. 2011 Bobina1 Ewa (reakcí: 0)
04. 04. 2011 evhu Ewa Farna: Jak dlouho bude její hvězda zářit? (reakcí: 0)
02. 04. 2011 Mistery Ewa (reakcí: 0)
01. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
31. 03. 2011 denca eva (reakcí: 0)
31. 03. 2011 indira ? (reakcí: 1)
30. 03. 2011 Kropáčková KECY V KLECI (reakcí: 0)
30. 03. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
30. 03. 2011 weronika9 hm... (reakcí: 0)
30. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
30. 03. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
30. 03. 2011 pegonela Šikovná (reakcí: 0)
30. 03. 2011 aduja Ewa Farna (reakcí: 0)
30. 03. 2011 liddduska bude (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist