Femina.cz » Femina TV » Zábava » Kulťáky, na kterých jsme vyrůstali

Kulťáky, na kterých jsme vyrůstali

Femina TV: Zábava | autor: Petra M. | vydáno 22. 11. 2012

Každá generace má své oblíbené herce, herečky, zpěváky i zpěvačky, má své kultovní filmy, na které nedá dopustit a je jí úplně jedno, že tomu ostatní nerozumí. Stejně tak jako seriály.

Naše generace (a tím myslím generaci dnešních třicátníků) nejprve zírala na černobílou televizi, pak na pořady jako byl Magion, Vega, Šouparáda a nakonec se k nám dostala i první komerční televize a s ní hromada amerických seriálů včele s Pobřežní hlídkou nebo animovaným Bartem.

Pamatujete ještě na naše kulťáky? Každou středu večer se do našich domovů vkrádala parta „průměrných“ milionářských dětí řešící své běžné starosti a my zvědavě hltali noblesní prostředí Beverly Hills a toužili spočinout v náruči Dylana. Vzpomínáte? Jasně, že s odstupem času seriál ztrácí na atmosféře, ale můžete spolu s námi zavzpomínat. A pokud se chcete vrátit zpět do mladších let, pak vězte, že tento seriál se dočkal pokračování, kde původní hrdinové už nastoupili do dospěláckých rolí.


Mezi seriály, které jsem si alespoň já nikdy nenechala ujít, patří docela jistě seriál Přátelé. Parta neskutečně zábavných lidí mě rozesmívala a vlévala optimismus do žil kdykoliv mi bylo těžko, měla jsem splín, nebo jsem se právě rozešla s klukem. My pro vás máme přehlídku toho nejlepšího z nich.

Pamatujete ještě na vnadného svalovce Mitche v rudých plavkách? A na partu slečen poskakujících po pláži schválně tak, aby jim hopsala prsa a normální smrtelnice s normálním obvodem hrudníku bledly závistí? Pobřežní hlídka vpadla do našich domovů a sledovali jsme jí jedním dechem...Klasika v podobě Simpsonů vládne našim obrazovkám už hodně dlouho. I když jejich humor jsme pochopili až mnohem později. S nostalgií teď kupujeme dětem kartičky a pomáháme jim je vkládat do alba a alespoň já je oslňují tím, že znám všechna jména hlavních hrdinů.


Příjemné vzpomínání:-)

Btw, máte vy nějaký oblíbený seriál? Přidejte nám i vy svou ukázku.

Foto: ayub-rememberingthetime.blogspot.com

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
26. 02. 2013 Dannielle :) (reakcí: 0)
05. 12. 2012 88pacicka88 + (reakcí: 0)
25. 11. 2012 manislava jasně (reakcí: 0)
23. 11. 2012 misty seriály našeho mládí (reakcí: 0)
23. 11. 2012 Lony Krok za krokem (reakcí: 0)
22. 11. 2012 kacenka811 seriály (reakcí: 0)
22. 11. 2012 Sylfida : (reakcí: 1)
22. 11. 2012 lidka2 * (reakcí: 0)
22. 11. 2012 AlexandraAlexis ♥ (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

04. 12. 2016 Horoskop Štír

Jsi postavená před volbu, do které se ti vůbec nechce, můžeš se rozhodovat nad novou nabídkou práce nebo budeš nucena... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist