Více parády, méně čištění v kuchyni…

Domyšlené praktické, vlastnosti při používání, design a co nejméně práce s údržbou, to jsou vlastnosti, které očekáváme od výrobků, které používáme v kuchyni. Čím více je používáme, tím více by to mělo platit.

Pro kuchyňský dřez moderní kuchyně to platí bezezbytku. U dřezů strávíme poměrně hodně času  a  také jsou ihned viditelným výrazným místem v kuchyni, jehož vzhled a čistota vytvoří buď dobrý nebo opačný dojem.

Ideální dřez najdete mezi granitovými dřezy, proč?
Jsou schopny  dát dřezu  design, barvu ladící s interiérem  a hlavně dokonalé užitné vlastnosti.  Vynikají NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce Schock. Jsou v současnosti nejmodernějším materiálovým řešením kuchyňských dřezů. Hlavním cílem vlastního vývoje bylo a je dosáhnout odolnosti, designu a hlavně nejnižších nároků na denní údržbu, aby dřez vypadal při minimální údržbě stále jako nový.

O dost jiný materiál
Schokem je patentovaná, vyvážená směs zaoblených křemenných zrn různé velikosti až po nejmenší dosahuje prakticky nejlepších možných vlastností dřezu s minimem pojiva na povrchu. Povrch je tak na rozdíl od běžných granitových dřezů téměř křemenný. NanoGranit Cristadur má bez jakékoli povrchové úpravy hedvábně jemný povrch a „nanoefekt“ takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot.  Dřezy jsou i přirozeně a trvale antibakteriální jen díky ointům stříbra už v základním materiálu.

Německá kvalita uspokojí na dlouho.

Především obrovské zkušenosti, vlastní vývoj a výroba pouze v Bavorsku staví tyto dřezy kvalitou na samou špičku v oboru. Podobné srovnatelné dřezy zpravidla nemají tak vyvážené užitné vlastnosti.  Najde se i mnoho doslova kopií granitových dřezů s velmi malou odolností. Typické je, že u kopií se dá málokdy  zjistit, kde se vlastně vyrábí a z čeho. Nakonec v tom nejhorším případě zjistíte, že to co názvem připomíná granit je plast s povrchovou vrstvou nástřiku a za jen o málo nižší cenu.


Vysoké ceny originálu Schock jsou minulostí

Dnes již i originál Schock  koupíte za srovnatelnou cenu s kvalitními nerezovými dřezy. Naprosto srovnatelné  jsou  pak dnes ceny  tří nejvýznamnějžích dodavatelů  dřezů , Schock , Franke a Blanco.  Schock  je pak specialistou a nejvýznamnějším vývojářem, právě na granitové dřezy. Další dva výrobci jsou silnější v široké  nabídce nerezu. Zejména NanoGranitové dřezy, které dodává Schock jako jediný na trhu nemají v tak vysoké odolnosti a snadnosti údržby srovnáni.

Jistota pro profesionální kuchyňáře i běžné občany.

Dodavatelé kuchyní i zákazníci oceňují pružnost a spolehlivost.
V džungli  současné nabídky  je v oblasti  granitových dřezů volba německých  dřezů Schock  nejlepší volbou i za  velmi dobrou cenu. Vysoká skladová zásoba v ČR a s specializace  uspokojí  kuchyňáře i běžného zákazníka  rychlostí spolehlivostí  a vstřícným servisem.

Info: www.drezy.info,  Schock CZ  www.shop.schock.cz ,  Suite, s.r.o.

Ing.Stanislav Kovařík
Foto: Schock, Suite, Kitchen QC

23.9.2010 12:00| autor: PR článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist