Víte, jak na čisté nádobí?

Talíře umyté v myčce nebudou nikdy tak čisté, jako když je umyjete ručně. Myslíte si, že je tato informace zaručeně pravdivá? My víme, že ne, nechte si od nás proto poradit! Tou nejjednodušší cestou k perfektně umytému nádobí jsou totiž mýty opředené automatické myčky nádobí.

Věděli jste, že…

… s myčkou nádobí si můžete v průběhu roku užít až týden volna navíc?

Umýváním stejného množství nádobí, jako se vejde do jedné myčky, strávíte v průměru hodinu. Naložení a vyložení nádobí z myčky přitom zabere jen devět minut. V průměru tak díky mytí nádobí v automatické myčce můžete ušetřit až čtyři hodiny času týdně, což znamená, že za celý rok ušetříte jeden celý týden.

… díky myčce nádobí si můžete dopřát horkou koupel častěji?

Při ručním mytí velkého množství nádobí, které se vejde do myčky, spotřebujete průměrně 49 litrů teplé vody. Při umytí stejného množství v myčce spotřebujeme v průměru dvanáct litrů vody. Takže s každým automatickým umytím nádobí ušetříte 37 litrů vody. Co s tolika litry ušetřené vody? Dopřejte si častější koupel nebo si jednoduše užijte ušetřené peníze.

… přípravky na umývání nádobí v myčce jsou efektivnější?

Kvalitní čisticí přípravky do myčky jsou dnes mnohem účinnější než klasické přípravky určené k ručnímu mytí. Extra účinné jsou například tablety Finish All in 1 a Finish All in One Max, které nádobí zabezpečí dokonalou čistotu a lesk bez nutnosti jeho oplachování před vložením do myčky.

 

… automatická myčka se kromě nádobí dokáže postarat i sama o sebe?

Pokud si myslíte, že myčka nádobí vyžaduje složitou péči, jste na omylu. Stačí, když ji jednou za měsíc vyčistíte přípravkem, jako je například čistič myčky nádobí Finish, který bezpečně a efektivně rozkládá a odstraňuje nános vodního kamene v myčce a jiné nečistoty..

Pokud jste se právě rozhodli pro koupi myčky, máte teď navíc šanci získat tablety do myčky Finish All in One Max na šest měsíců zdarma nebo bonus v hodnotě 1 000 Kč! Stačí, když si koupíte jakoukoli automatickou myčku nádobí značky Bosch, zadáte své údaje na stránce http://www.bosch-home.com/cz/akce/boschfinish.html a budete patřit mezi prvních šest set registrovaných.

*Pravidla soutěže najdete zde.

15.10.2015 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist