Týdenní horoskopy podle tarotu od 24. do 30. května 2021

Berani s Býky pocítí příznivé změny. Lvi budou nadšení a šťastní. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Chystáš se podepsat novou pracovní smlouvu či jiný důležitý dokument? Než cokoliv podepíšeš, poraď se s odborníkem a nechej si čas na rozmyšlenou. Mohlo by se totiž stát, že mezi řádky bude věta, která by nesplnila tvé očekávání a najednou by bylo vše jinak. Nepůjčuj peníze a nedělej dluhy, pak prožiješ skvělý týden v radosti i lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nepatrná změna, která se v tobě odehrává, má velmi příznivý vliv na tvůj budoucí život. Skvělé pocity, štěstí, radost a také uvědomění si, že to, jaký život máš, je pouze na tobě. Realizuj, jednej, zařizuj, štěstí a radost ti jdou naproti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Příležitost ukončit vše staré a nefunkční rozhodně využij naplno. Smutek, že přichází konec něčeho dlouhodobého, naštěstí nepotrvá dlouho a vystřídá ho radost, harmonie a pohoda. Štěstí se tě hned tak nepustí, neboj se udělat tlustou čáru za minulostí a vykročit radostně vpřed.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to nemusí jít zcela podle tvých představ, občas můžeš mít pocit, že jsi spíš na bitevním poli než v zaměstnání. To, jak se kolegové chovají, ovlivnit nemůžeš, zachovej klid, nehádej se a poodstup stranou, všechno se vyřeší ke tvé spokojenosti. V osobním životě prožiješ poklidné a šťastné chvíle, užívej života a sdílej svou radost s těmi, které miluješ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dynamické a úspěšné dny jsou tady jen pro tebe. Nic neodkládej, protože máš skvělou příležitost, jak s rychlostí dořešit vše, co ti minulosti nešlo. Neshody a spory, ať již v rodině či na pracovišti, můžeš jednou provždy smést ze stolu a oddechnout si. To, že budeš šťastná, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechni se a vykroč do skvělých dnů, které budou ve znamení hojnosti a také zvýšené aktivity. Nové začátky ti přináší mnoho elánu a ohnivé energie. Do čeho se pustíš, bude mít úspěch a také finanční zisk. Naslouchej intuici, která tě povede na správná místa ve správný čas.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Z počátku týdne bude rozjezd trošku pomalejší, což vůbec nevadí. V práci může vznikat napětí, pamatuj, tebe se to však netýká. Kolegové, kteří víc probírají „drby“ a nestíhají práci, velmi brzy zjistí, že si šéf všímá opravdu všeho. Nenechej se rozhodit, udržuj nadhled a pak se můžeš těšit na pohodové dny.

Štír (24.10. – 22.11.)

Čekají tě skvělé dny, pracovní síla i odhodlání dokončit vše, co jsi v minulosti nestihla. To, že budeš úspěšná, je víc než jisté. Zařizuj, vyřizuj a neboj se posunout laťku svých přání na vyšší level. Dařit se ti bude pracovně, hmotně a také v osobním životě i lásce.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Očekávej dny naplněné radostí, štěstím a dobrou náladou. Ať se kolem tebe děje cokoliv, spokojenost a dobrou náladu ti nikdo nevezme. Rozhodla ses být šťastná a podle toho se také odvíjí veškeré aktivity. Dařit se ti bude opravdu ve všem, práce, láska, dobré vztahy začínají vzkvétat jako květiny na jaře.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V zaměstnání na tebe čekají skvělé zprávy a novinky ohledně tvé další kariéry nebo také rozhodování se o místě novém. Dařit se ti bude nejen pracovně, ale také oblasti vztahů, osobního života i financí. Nezapomínej se o své štěstí podělit s ostatními, sdílená radost se ještě znásobí.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Dobrý pocit tě bude provázet od pondělí až do neděle. Síla, rozhodnost a dobré nápady ještě vše umocní. Pokud potřebuješ dořešit spory s muži v rodině nebo v práci, rozhodně se do toho pusť, podej jako první ruku k usmíření a věř, že se všem vzájemně uleví. Nezapomínej na sebe a udělej si malou radost, ať již dárkem či dobrou večeří.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Chvíli ti potrvá, než si připustíš, že je pracovní týden a vybičuješ se k běžným povinnostem. Což nebrání tomu, abys prožila skvělé dny. Z počátku neřeš nic zásadního a nedělej ukvapená rozhodnutí, nechej si čas na rozmyšlenou, zejména ve finanční oblasti. Koncem týdne chytíš druhý den, zatímco ostatní pojedou na rezervu, ty zvládneš práci i za ně.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist