Týdenní horoskopy podle tarotu od 22. do 28. února 2021

Na Raky čeká příjemná změna. Blíženci, nadechněte se a překonejte pochybnosti. Býci se nemusí zavděčit každému. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V pracovní či finanční oblasti se můžeš těšit na velmi příjemný dar, ať již v podobě nového zaměstnání, odměny za dobře vykonanou práci nebo také skvěle zvládnuté zkoušky ve škole. Máš před sebou velmi příjemné a harmonické dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemusíš se vždy a za každou cenu každému zavděčit. Pokud tě někdo omezuje, nedovol to a omez ostatní. Jen tak nalezneš tolik potřebný klid a zbavíš se únavy i tlaku, který na tebe poslední dobu doléhá. To, že se ti uleví a budeš nadšená, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, překonej pochybnosti a nepolevuj tam, kde již ztrácíš naději na úspěch. Pokud toužíš po nové práci nebo snad usiluješ o vlastní podnikání, vydrž, úspěch přijde, jen to nebude hned. Nezastavuj se před cílem a pokračuj, úspěch je jistý.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pracovní oblasti se chystá velmi příjemná změna, nová práce, povýšení nebo úspěšná realizace vlastního projektu. Štěstí na tebe čeká také v osobním životě i v oblasti lásky a vztahů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pohodové a velmi příjemné dny, jsou zcela ve tvé režii, jestli potřebuješ dořešit jakoukoliv záležitost se starší ženou, máš skvělou příležitost uhladit spory, napravit minulost a s láskou podat ruku k usmíření. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli tě trápí pracovní neshody a také možná výpověď, tak věř, že se vše zase v dobré obrátí. Zamysli se, co ti stávající práce dává i bere, nakonec zjistíš, že nabídka, která se zcela nečekaně objeví, tě nadchne a zaujme, navíc si polepšíš i finančně.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Z počátku týdne můžeš mít pocit, že se na tebe povinnosti valí ze všech stran. Jen co se nadechneš, rozdělíš práci také mezi ostatní či rodinu, zjistíš, že to vůbec není špatné a zbytek týdne již prožiješ v naprosté pohodě, radosti a štěstí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Neztrácej důvěru a odvážně vykroč vstříc krásným dnům. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě. Jediné, co je potřeba udělat, je nespěchat a vyčkat na vhodnou příležitost, změny k tobě dorazí bez větší námahy a stresu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé nápady nejen doma, ve škole, ale také v zaměstnání, vypadá to, že jsi nabrala druhý dech a začneš realizovat své plány. To, že budeš nadšená a také úspěšná, je víc než jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud právě nyní odcházíš ze stávajícího zaměstnání, můžeš se spolehnout na to, že si polepšíš. Začni se těšit na zlepšení a také na nové nabídky, které tě mohou velmi mile zaskočit, díky nim si uvědomíš, že jsi zbytečně dlouho marnila čas v práci či při činnosti, která ti již nemohla nic nabídnout.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Prožiješ radostné a šťastné dny bez ohledu na to, co ostatní kolem řeší, tebe se žádné drama nedotkne a všechno tě krásně mine. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce a vztazích obecně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Po období neúspěchu konečně přichází zlepšení a také uvolnění stísněné atmosféry. Nové pracovní nabídky se k tobě jen pohrnou, stačí si vybrat a projekt zrealizovat. To, že budeš nadšená, šťastná a také zamilovaná do nové práce, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

22.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist