Týdenní horoskopy podle tarotu: mysli pozitivně a zažiješ zázraky

Berani, máte před sebou skvělé dny. Býci a Blíženci jsou nadšení. Jaký bude týden od 7. do 13. června 2021 pro další znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Máš před sebou velmi úspěšné a tvůrčí dny. Dařit se ti bude zejména v oblasti financí a práce. Štěstí stojí věrně při tobě, využij skvělé energie k naplnění svých tajných snů a příznivých změn. Pokud tě intuice nabádá k mírnému risku, kup si los nebo vsaď sportku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělý návrh v tobě probudí mnoho pozitivních emocí. Letí k tobě velmi příznivá zpráva, díky které se začneš radovat jako malé dítě. Nová pracovní nabídka, skvělé finanční ohodnocení, lukrativní projekt nebo úžasná zpráva ohledně člena rodiny, to vše je ve hře.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti se ti bude velmi dařit, díky tvé povaze tě ostatní milují a obdivují. Trpělivost, kterou máš nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě, je tvou velkou předností. Ať se pustíš do jakkoliv náročného úkolu, sklidíš zasloužený obdiv a úspěch.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci můžeš zejména v první polovině pociťovat stres kvůli povinnostem, které na tebe hrnou i ostatní. Naštěstí se velmi rychle vrátíš zpět do reality, úkoly spravedlivě rozdělíš a nevraživých kolegů si přestaneš všímat. Zbytek týdne již bude zcela ve tvé režii, těšit se můžeš na skvělé a pohodové chvíle s rodinou, přáteli a blízkými.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou velmi radostné a šťastné dny. Pokud jsi rozená pesimistka a máš pocit, že ti v životě nic nevychází, je nejvyšší čas stát se optimistkou a vidět na životě to lepší. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jsi schopná stihnout nemožné, a to nejen v práci, ale také v osobním životě. Tvá energie a síla motivuje také ostatní. Ať se již pustíš do řešení příjemných či nepříjemných záležitostí, sklízíš úspěch za úspěchem. Pokud potřebuješ dořešit spor s maminkou či kamarádkou, na nic nečekej a jednej, budeš nadšená, šťastná a ostatní s tebou.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Všechno, do čeho se v tyto dny pustíš, bude mít dlouhodobý vývoj a velmi příznivý vliv na tvůj další život. Pokud jsi prožívala krizi, můžeš se radovat, protože je u zdárného konce a na tebe již čeká tolik zasloužené štěstí, zdraví a radost ze života.

Štír (24.10. – 22.11.)

Probudíš se do nádherného dne, bez ohledu na to, jestli venku právě prší nebo svítí sluníčko. Pro tebe totiž svítí za každého počasí a od toho se odvíjí také další energie. Štěstí, radost, optimismus a dobrá nálada tě neopustí ani na malou chvilenku. Jsi pesimistka? Dovol si jednou myslet pozitivně, usměj se na ostatní a zažiješ také zázraky.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pro tebe platí: přes překážky ke hvězdám! Konečně jsi překonala slabší období a přichází hojnost, radost, láska a také hmotné zlepšení. Jestli toužíš po změně pracovního místa, také zde budeš úspěšná a nalezneš práci svých snů. Nečekej, že ti spadne všechno do klína samo, buď akční a dokážeš zázraky.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Konečně zase volně dýcháš. Tíha, kterou jsi v minulosti vnímala, odchází a do tvého života vstupuje svěží jarní vánek. Všechno, co tě omezovalo, trápilo, a bralo sílu, odchází. Uvolnění vnáší do tvého života nové příležitosti a také velmi příznivé změny.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

V pracovní oblasti můžeš pociťovat nespokojenost s výdělkem, což v tobě probouzí touhu po změně. Pokud práci aktivně hledáš, buď si jistá, že nalezneš a budeš nadšená. Dávej pozor na dluhy a nesnaž se slabší období vyřešit půjčkou. Když vydržíš, všechno se změní a tobě spadne velký kámen ze srdce. V osobním životě očekávej radostné a šťastné období.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se a obrň proti nepříjemnostem. Zejména v pracovní oblasti nepůjde vše podle tvých představ. Hádky, pomluvy a nepřejícnost jsou na denním pořádku. Pamatuj! Tebe se to netýká, to, co říkají ostatní, je jejich problém, tvé svědomí je čisté. Hledej rovnováhu, která tě vrátí zpět do radosti a pohody.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

7.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist