Týdenní horoskopy od 3. do 9. ledna 2022 podle tarotových karet

Berani, dynamické dny jsou tady pro vás. Býci trošku zpomalí. Raci září štěstím. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Skvělý rozjezd a ještě skvělejší dojezd, který skončí v neděli. Úspěch, štěstí i radost je tady jen pro tebe. Směle se pusť do víkendových plánů, neboj se popustit uzdu fantazii, protože tento týden bude jako malovaný. Užívej a raduj se, máš důvod.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Oč pomalejší rozjezd bude na začátku týdne, o to větší „fičák“ bude ke konci. Překonej pochybnosti a mysli pozitivně, tím se nastartuješ na pohodu a prožiješ báječné dny nejen v práci, ale také v osobním životě.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Uvolni se, přichází velmi hezké energie, které přináší usmíření a harmonii. Stísněná atmosféra, kterou jsi mohla pociťovat, odchází a před tebou jsou skvělé dny. Dařit se ti bude v osobní i v pracovní oblasti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Štěstí, radost, láska a harmonie se tě hned tak nepustí. Úspěch na tebe čeká nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a v mezilidských vztazích obecně. Sdílej svou radost s ostatními, vše se ještě umocní a znásobí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Spolehni se na své skvělé komunikační schopnosti, protože přijdou dvě nabídky, kdy si budeš muset vybrat a jednu z nich nechat být. Nakonec vše hravě rozlouskneš a tvé nadšení a radost nebudou brát konce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Skvělé energie a nové příležitosti v osobním či v profesním životě v tobě probudí mnoho krásných energií. Nenechej se ovlivnit okolím a důvěřuj své intuici, podvědomě víš, jak se rozhodnout a to, že sklidíš úspěch, štěstí a nadšení, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Harmonie a rovnováha tě budou provázat od pondělí až do neděle. Energie láskyplné Váhy v tobě probudí mnoho krásných pocitů a uvědomíš si, jak důležité je odpuštění. Dařit se ti bude v osobním životě i v práci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dobrá nálada, radost ze života a také velmi příznivá zpráva v tobě probudí mnoho nádherných pocitů. Štěstí, radost a harmonie tě úplně pohltí. Máš pocit, že se mluví o někom jiném? Změň postoj a rozhodni se vykročit štěstí naproti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Odpoutat se od nepotřebného, opustit to, co pro tebe mnoho znamenalo, není snadné. Zatěžkávací zkouškou projdeš se ctí, i když to nebude snadné, uvědomíš si, že tato bolestná zkušenost k životu patří a rozhodneš se vykročit vstříc novému životu. Až nabereš dech, štěstí si k tobě najde cestu, nemusíš se bát.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud ti začátek roku připomíná školní léta a procházíš jednou zkouškou za druhou, tak věř, že složitější období právě končí. Důležité je odpoutat se od všeho nepodstatného a s klidem nitra opustit to, co ti již dávno neslouží. Očekávej radost, štěstí i harmonii.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci vše nepůjde podle tvých představ, což vůbec neznamená, že se děje něco zásadního. Uvolni se, měj nadhled a situace, která tě trápí, se velmi rychle vyřeší. Pak již nic nestojí v cestě, abys prožila báječné a radostné chvíle s rodinou i přáteli.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jsi nespokojená, a to ještě není ani polovina týdne? Hlavu vzhůru, zbytečně si blokuješ příval štěstí, které čeká jen na to, až se vzpamatuješ a přestaneš řešit nepodstatné věci. Usměj se na život a jdi dál, co bylo, je pryč, nyní se rozběhni vstříc štěstí a harmonii.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist