Týdenní horoskopy od 29. listopadu do 5. prosince 2021 podle tarotových karet

Berani, zbytečně se stresujete. Býci jsou úspěšní. Blíženci jsou pohodáři. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Zcela zbytečně se stresuješ a přidáváš si starosti, které v podstatě neexistují, což ti bere životní sílu. Dodej si odvahu a vykroč vstříc nádherným dnům, nepodceňuj se, věř, že dokážeš nemožné. Jakmile si to uvědomíš, vstoupí do tvého života léčivá energie a pochopíš, že tvé obavy k ničemu nebyly.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zkoušky, které máš před sebou, ať již osobní, pracovní či studijní, ti dají trošku zabrat, ale výsledek tě nadchne. Uspět můžeš také na pohovoru či náročném jednání. Zachovej chladnou hlavu a neboj se ukázat, co umíš, výsledek tě povzbudí do další činnosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

S lehkostí a klidem začni řešit vše, co ti v minulosti nešlo. Máš před sebou úžasné dny naplněné radostí, láskou a také úspěchem. Neboj se řešit méně příjemné záležitosti, ostatní ti jsou nakloněni a úspěch je zaručený. Nová práce, radostná událost či novinka rozjasní tvůj dynamický týden.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nadechni se, usměj a přijmi fakt, že máš před sebou velmi šťastné a krásné dny. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce. Tvé sny dostávají reálnou podobu a nastává období hojnosti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nespěchej. Dej si čas také při důležitém rozhodování a odlož vše raději na později. Líné a pomalé dny ti mohou vnuknout myšlenky, že je někde problém. Opak je však pravdou, nic zásadního se neděje, jen je potřeba obrnit se trpělivostí. Může se stát, že potkáš dávného přítele, který ti pomůže vše rozlousknout.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechni se a usměj, máš před sebou nádherné a radostné dny. Nedovol žádným negativním lidem či informacím, aby tě o ně připravily. V práci všechno půjde podle tvých představ, stejně i v osobním životě a lásce. Pokud místo hledáš, tak věř, že najdeš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Než cokoliv uděláš, dobře si promysli další kroky, mohla bys totiž díky své důvěřivé povaze naletět podvodníkovi. Dívej se na život reálně a stůj nohama pevně na zemi. Neber si půjčky ani peníze nepůjčuj, věř jen tomu, co skutečně máš. Pak bude vše v nejlepším pořádku a prožiješ báječné dny.

Štír (24.1 0. – 22. 11.)

Máš pocit, jako kdyby ses vrátila do dětství, radostné pocity vystřídá skvělá nálada, vstřícnost a také láskyplnost, kterou budeš šířit kolem sebe. Práce ti půjde od ruky, a to také v případě, že hledáš místo nové. Doma na tebe čeká pohoda, štěstí a krásné chvíle s nejbližšími.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Otevři své srdce a vykroč s úsměvem do nového týdne. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Setkání s dávno ztraceným přítelem tě nadchne a obohatí tvůj život o nádherné chvíle.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zachovej klid, zhluboka dýchej a drž si odstup od problematických lidí i situací. Můžeš mít totiž pocit, že tvá rada bude nad zlato. Opak je však pravdou, jakékoliv vměšování do záležitostí, které nejsou tvé, se obrátí proti tobě. Zachovej klid, humor, nadhled a věř, že potom prožiješ nádherné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se chystáš na důležitou schůzku, poradu či zkoušku, obrň se trpělivostí a raději vyraz s dostatečným předstihem. Kvůli pozdnímu příchodu bys mohla přijít o skvělou životní příležitost. Nestresuj se, protože jinak bude vše v nejlepším pořádku a prožiješ nádherné dny v radosti i lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, ale nic, co bys nezvládla, jen neočekávej žádné závratné změny k lepšímu. Když změníš postoj a přestaneš poukazovat na to, co podle tebe nefunguje, otevřeš své srdce velmi příznivým energiím, které tě nadchnou a oslní. Proto hledej na životě vždy to lepší a prožiješ nádherné chvíle.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist