Týdenní horoskopy od 3. do 9. května 2021: Starosti hoď za hlavu, přichází štěstí

Blížencům se daří. Vodnáři a Ryby jsou nadšení ze změn. Berani, odvahu, všechno dobře dopadne. Jaký bude nový týden, ti prozradí právě nyní naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Skvělé energie a láskyplné vibrace ti dodají odvahu i k těm „nejzapeklitějším“ změnám, skutkům i činům. To, z čeho jsi měla až doposud strach, najednou odpadá a jednáš jako vědomá a odvážná žena. Všechno uvidíš snadně a podle toho také vypadá tvůj nový týden, který se nese v duchu odvahy, štěstí a také lásky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jednej, buď odvážná a neboj se pustit do realizace všeho, co ti v minulosti činilo problémy. Nyní vše zvládneš levou zadní a pocity, které budeš mít, v tobě probudí mnoho radosti, štěstí a harmonie. Nic neodkládej, máš skvělou šanci prožít nádherné a úspěšné dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dny jako malované, jaké si to uděláš, takové to také budeš mít. Začni se těšit na příjemné energie nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a vztazích. Stačí se jen rozhodnout a nebrat si nic osobně, pak prožiješ nebe na zemi. Tak si nic nepokaz negativním postojem či strachem z budoucnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nalaď se hned ráno na pohodu a úsměv, jen tak si zajistíš bezproblémové dny nejen v práci, ale také v osobním životě. Rozladěnost, kterou bys mohla vnímat zejména v pondělí, by úplně zbytečně pokazila celý týden. Pozor na finance! Rozhodně peníze nepůjčuj ani si neber úvěr.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nalaď se na pohodu a harmonii, můžeš mít totiž pocit, že bez boje nic nezvládneš. Opak je však pravdou. Nebojuj a dovol nechat život jen tak plynout bez negativních emocí a strachu. Budeš překvapená, jak vše do sebe zapadne samo. Díky skvělým energiím se rozzáříš jako hvězda na nebi. Užívej život a netlač na pilu!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocítíš radost z dobře vykonané práce. Jako bonus se doslova a do písmene budeš vznášet na křídlech lásky, štěstí a harmonie. Pondělí v pohodě přežiješ a pak už bude jen svítit slunce, radost a spokojenost.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Probudíš se do radosti a od toho se také bude odvíjet celý týden. Jednej, zařizuj, vyřizuj a harmonizuj vše, co ti v minulosti činilo potíže. Budeš úspěšná na všech „frontách“. Zdárně zvládneš jakoukoliv překážku a ještě ti zůstane dostatek prostoru pro zábavu a odpočinek.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš před sebou šťastné dny. Bez ohledu na to, co se děje kolem tebe, pocítíš velmi příjemné a krásné energie. Poděl se o svou radost také s těmi, kteří takové štěstí nemají, tvá radost se ještě znásobí. To, že si užiješ parádní týden, je jisté, nezapomínej se usmívat a starosti hodit za hlavu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pokud jsi prožívala období pracovního či osobního neúspěchu, tak jásej, protože vše je konečně jinak. Konečně se uvolní napjatá atmosféra a začíná se ti dařit ve všech směrech. Jednej, zařizuj, vyřizuj a buď nadšená, tvé štěstí je tady.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nadechni se a zejména v pracovní oblasti se obrň trpělivostí, pokud máš děti, plynule přejdi také do této oblasti. Pocit, že po tobě všichni něco chtějí a potřebují tvou radu okamžitě, v tobě vyvolá nechuť cokoliv řešit. Neboj se, je to jen chvilková záležitost a tebe učí, jak s láskou říct NE a nebát se reakce ostatních. Uleví se ti! Jako bonus na tebe čekají pohodové a radostné dny.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Pokud právě nyní řešíš problémy v zaměstnání a bojíš se, že podnik ukončí svou činnost, máme pro tebe skvělou zprávu. Ať se ve tvém životě děje cokoliv náročného či smutného tak věř, že na tebe čekají skvělé nové příležitosti a šťastné začátky. Nalaď se na srdce a neztrácej důvěru, budeš nadšená i šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dostáváš příležitost ukončit vše, co ve tvém životě již dlouhodobě nefunguje a trápí tě. Vztahy, práce, studium, jakékoliv problémy je potřeba nechat za sebou a vykročit vstříc novému životu. Jakmile se rozhodneš opustit všechno, co ti nedělá radost, dostaneš mnoho nových příležitostí a to, že budeš nadšená, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist