Týdenní horoskopy od 26. dubna do 2. května 2021: Rozdávej úsměv, miluj život a zažiješ zázraky

Berani budou nadšení. Blíženci, buďte obezřetní. Lvi září štěstím a láskou. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Očekávej velmi příznivé dny. Můžeš se začít těšit na úspěch v oblasti práce, ale zkrátka nepřijde ani osobní život či oblast lásky. Realizuj, zařizuj a bav se, budeš nadšená. Pokud se chystáš na jakékoliv náročné jednání, tak věř, že budeš úspěšná. Spory ohledně dědictví se konečně jednou provždy dořeší a ukončí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází skvělé období nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích, ať již partnerských, pracovních či přátelských. Ber život jako báječnou hru, kdy jen ty sama určuješ pravidla. Rozhodni se prožít nádherné dny v radosti a lásce, a věř, že tak to také bude.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dávej pozor na to, abys nebyla příliš lehkomyslná, jako bys stále nemohla mysl i tělo nastartovat na pracovní povinnosti. V klidu dokonči úkoly a nic neodkládej, pak se můžeš těšit na příjemné dny, které proběhnou v naprosté pohodě a radosti. Pokud stojíš před důležitým rozhodnutím a nevíš si rady, je dobré nechat si čas na rozmyšlenou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buď nad věcí a neber si nic osobně, jen tak v klidu a radosti propluješ náročnějším týdnem. Zejména v práci to kolem tebe bude vařit, bublat a také bouřit. Kolegové jsou vztahovační a také hádaví, tebe se to však netýká. Než cokoliv vyslovíš, počítej do dvaceti a jdi se projít na čerstvý vzduch, který ti udělá dobře a celá situace se mezitím uklidní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začni se těšit na skvělé dny naplněné radostí, láskou a pohodou. Dobrá nálada tě hned tak neopustí. Usmívej se a věř, že tvůj úsměv udělá radost ostatním. Jako bonus se ti vše mnohonásobně vrátí zpět. Rozdávej, miluj a raduj se, čeká na tebe jarní pohoda, radost a láska.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nejen, že pocítíš radost z dobře vykonané práce, ale tvůj život obohatí také krásný rodinný život a vztahy obecně. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Realizuj, zařizuj, vyřizuj a poděkuj Vesmíru za nádherný život. Chvíle, které strávíš s lidmi, které miluješ, v tobě probudí mnoho krásných pocitů.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Než cokoliv uděláš, rozhodneš, podepíšeš či učiníš, dopřej si dostatek času na rozmyšlenou. Tvá nevinná důvěřivost by ti mohla způsobit nemalé problémy. Ne každý je totiž stejně poctivý jako ty. Stačí se dívat na život reálně a stát nohama na zemi, pak se můžeš těšit na báječné dny v radosti i lásce.

Štír (24.10. – 22.11.)

Vzdělávej se, studuj, trénuj paměť a neboj se pustit do nových aktivit. Nejen, že budeš úspěšná, ale nové učení tě doslova chytne u srdce a začneš tvořit neskutečné projekty, které nejen velmi rychle zrealizuješ, ale budou mít také úspěch.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš život pevně ve svých rukou, energie ti chybět nebude ani při řešení sporů či při náročných jednáních. Zařizuj, vyřizuj a buď si jistá, že budeš úspěšná a k tomu ještě šťastná. Rozdávej radost tam, kde chybí a všechno se ti vrátí mnohonásobně zpět.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nadechni se, a vykroč s úsměvem do nového týdne. Nestresuj se, a začni si víc věřit. Strach, že neuspěješ, ti zbytečně bere sílu a energii. Jakmile se uvolníš, zjistíš, že věci do sebe zapadnou samy bez tvého strachu a obav, jak všechno dopadne. Máš dostatek síly, abys dala věci do pořádku. Jako bonus k tobě přichází štěstí, na které jsi díky spěchu zapomněla.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Jestli potřebuješ učinit důležitá rozhodnutí, je dobré řídit se známým příslovím: ráno moudřejší večera. Pro tebe platí dvojnásob, mohla by ses totiž ukvapit a později zjistit, že to byla velká chyba. Lépe uděláš, když nebudeš nic zásadního řešit a užiješ si jen poklidné dny bez tlaku, který by ti mohla jistá situace přinést. Usměj se na život a spolehni se, že prožiješ báječné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Radost z práce, pohoda v osobním životě i na poli lásky, je právě nyní v kurzu. Užívej skvělé dny plnými doušky a nezapomeň se podělit o svou radost také s ostatními, vše se ještě umocní a znásobí. Přichází dny, kdy se mohou naplnit tvé touhy a tajná přání.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist