Týdenní horoskopy od 23. do 29. srpna 2021. Komu se bude dařit a kdo by neměl půjčovat peníze?

Rybky mají horkou půdu pod nohama. Berani jsou šťastní. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V pracovní oblasti se na tebe usmívá štěstí, ovšem zkrátka nepřijdeš ani v osobním životě a lásce. Úspěch se na tebe valí ze všech stran. Využij skvělé energie, komunikuj, vyřizuj, zařizuj, výsledek tě nadchne a předčí tvá očekávání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začni sklízet zaslouženou úrodu. Každičký okamžik máš zcela ve svých rukou. To, že se ti bude dařit v práci, v osobním životě i v lásce, je jisté. Nic neodkládej na později. Pusť se do realizace svých snů, budeš nadšená a štěstí tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Hned ráno se na sebe usměj do zrcadla a nalaď se na své srdce. V práci totiž zrovna nevládnou dobré energie, ale tebe se to netýká. Rozladěnost kolegů neubírá nic na tom, že prožiješ radostné a šťastné dny. Pozor na půjčky, rozhodně se nenechej přemluvit a peníze nikomu nepůjčuj.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou dynamické a velmi úspěšné dny. V práci, doma, v lásce i ve vztazích se ti bude dařit a nejen to, štěstí tě hned tak neopustí. Naslouchej své intuici a neboj se začít realizovat své sny a plány. Budeš úspěšná a šťastná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Díky novým zkušenostem se vysvětlí situace, která ti dělala starosti. Nakonec zjistíš, že vše je tak, jak má být a ty vycházíš jako vítěz. Dařit se ti bude také v práci, jestli se rozmýšlíš, zdali zvýšit svou kvalifikaci, rozhodně ano. Budeš nadšená a navíc tě vše bude bavit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Začátek týdne bude náročnější zejména v práci, ale jakmile se dostaneš do svého rytmu, vše poběží jako na drátkách. Radost, nadšení a také láska tě provází po celý týden. Uvolni se, nadechni a vykroč vstříc štěstí naproti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Překvapí tě dárek, ať již v podobě výhodné nabídky nebo pozvání na oslavu. Buď také velkorysá a obdaruj ostatní alespoň úsměvem, nestojí nic a vykouzlí krásné energie. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i v lásce, užívej nádherné chvíle do sytosti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zachovej nadhled, a pokud budeš mít nutkání zasahovat do záležitostí ostatních, vše se obrátí proti tobě. Nechej ostatní, ať si své problémy vyřeší sami. Když to zvládneš, prožiješ parádní týden v radosti a lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé pocity v práci i v osobním životě v tobě rozproudí krásné energie. Užívat si budeš pohodové chvíle s rodinou, přáteli a také v zaměstnání, vše půjde podle tvých představ. Sdílej svou radost s těmi, které miluješ, vše se znásobí a umocní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro tebe platí: „Trpělivost růže přináší.“ Nic zásadního se neděje, což by v tobě mohlo vyvolat zbytečné otázky a nejistotu. Opravdu se nic neděje, proto si vychutnávej úžasné dny v poklidu, v radosti a lásce. Vše nepodstatné odsuň a věř, že až přijde správný čas, poznáš to velmi snadno.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocítíš radost ze života a budeš se cítit jako malé dítě. Radost, láska, pohoda i štěstí tě hned tak neopustí. Objevit se může také nečekaná pracovní nabídka, která skvělé energie ještě víc umocní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ohnivá půda, kterou máš pod nohama, udává rytmus následujících dnů. Jedna událost stíhá druhou a ty nebudeš vědět, kam dříve skočit. Což v tobě vyvolá tvůrčí napětí a radost ze života. Pracovní úspěch a také štěstí na cestách je tady jen a jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist