Týdenní horoskopy od 1. do 7. listopadu 2021 podle tarotu

Berani, přijde změna. Býky potěší zpráva. Raci jsou nadšení. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci či podnikání může přijít nečekaná změna. Jakmile se „otřepeš“ z překvapení, zjistíš, že se ti vlastně ulevilo a pustíš se do nových plánů. Nechej minulost za sebou a dostaneš od života dary, které tě nadchnou a oslní. Štěstí tě bude provázet na každém kroku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zastihnou tě novinky, které tě potěší. Nový týden se nese v duchu příznivých a neočekávaných zpráv i překvapení. Jednej pružně a všechno vyřešíš na výbornou, nenechej si proklouznout skvělé dny jen kvůli tomu, že se ti něco nechce dokončit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nemusíš si dělat žádné starosti, dny, které před sebou máš, tě nadchnou a rozzáří. Skvělé nápady, inspirace a také skvělá zpráva ohledně financí v tobě probudí mnoho krásný pocitů. Usmívej se na život a starosti hoď za hlavu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vynikáš skvělými komunikačními schopnostmi, proto je využij k dořešení záležitostí, které ti v minulosti nedaly spát. Skvělá komunikace s ostatními ti zaručí úspěch. Jednej, pracuj, usmívej se. Máš před sebou báječný týden.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ať máš před sebou jakkoliv náročný a důležitý týden, nemusíš se bát. Všechno poběží jako na drátku. Skvělé základy, které jsi vytvořila, jen podtrhnou úspěch, který na tebe čeká. Raduj se, směj, a sdílej své štěstí s ostatními. Tvá radost se ještě znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou úžasné dny plné skvělých zpráv i nabídek. Příznivá zpráva o stavu tvých financí tě překvapí a také potěší. Projekt, o který již delší dobu usiluješ, se konečně dočká realizace. Raduj se, máš důvod ke štěstí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dlouho očekávané změny jsou konečně tady. To, že budeš nadšená z výsledků, je jisté. Zařizuj, vyřizuj, komunikuj, jednej. Nedovol si lenošit, protože lepší příležitost k novým začátkům hned tak nedostaneš. Změny, které přichází, tě osvobodí z dlouhotrvajících pout.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Když dotáhneš práci i záležitosti, kterými se budeš zabývat, do konce, můžeš se připravit na skvělé dny. Důležité je, abys byla akční a neusnula na vavřínech. Lenost, či nechuť řešit méně příjemné věci by vše pouze zkomplikovaly. Překonej nechuť a prožiješ nádherné dny v radosti i lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud tě trápily pracovní nezdary, tak věř, že nyní je všechno jinak. V dobré se obrací nejen práce, ale také tvůj osobní život. Nové začátky, dobré pracovní nápady, příležitosti a také realizace nápadů, které se zastavily a nešly zrealizovat – to vše na tebe čeká. Užívej dynamické a nadčasové dny, budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci se můžeš cítit pod tlakem, a to také v případě, že hledáš místo nové. Nadechni se a uklidni rozbouřené nitro. Ať již prožíváš jakkoliv náročné chvíle, tak věř, že i na tebe čeká zlepšení. Nepodlehni emocím, vyhni se unáhleným i dlouhodobým řešením.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na pracovišti může narůstat napětí, přitom není žádný důvod, jako by se kolegové rozhodli soupeřit a bojovat mezi sebou. Pamatuj, tebe se to netýká. Konflikty řeš čestně a měj patřičný nadhled, potom prožiješ nádherný konec týdne s příslibem malebného víkendu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skok do neznáma pro tebe bude velkým překvapením, jen co se otřepeš, budeš nadšená. Nová práce, životní změna, počátek nového studia, to vše je ve hře. Nádherné energie se tě hned tak nepustí, využij skvělou příležitost k novému životu, kde budeš zářit štěstím.

foto-zdroj: shutterstock.com

1.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist