Partnerský horoskop na týden od 4. do 10. srpna 2020

Berani září láskou, Býci pocítí harmonii, Blíženci, přichází změna k lepšímu. Jak na tom bude tvůj vztah a šance na lásku, se dozvíš právě teď v našich partnerských horoskopech.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ať byl tvůj život jakkoliv náročný a s partnerem jste nemohli najít společnou řeč, tak nyní je všechno jinak, nádech, výdech, úsměv a můžeš se těšit na báječné chvíle ve dvou. Pokud jsi snad sama, neseď doma v koutě, tam tě láska nenajde, zajdi s přáteli na skleničku nebo kávu a s úsměvem na rtech se rozhlédni kolem sebe, láska krouží velmi blízko, nenechej ji proklouznout mezi prsty.

Co je dobré doladit? Vnitřní klid, harmonii, probudit v sobě radost i vděk za život, pak se vše začne vyvíjet tím správným směrem, neboj se komunikovat s láskou a vyslovit před partnerem své sny i přání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli právě nyní zakládáš nové partnerství, všechno je teprve čerstvé a nové, můžeš si být jistá, že vztah bude dlouhodobý, netřeba se bát a důvěřovat partnerovým slovům. Zlepší se také vztahy s rodinou, příbuznými či přáteli. Po sporech přichází uklidnění a nevylučuje se ani plánování svatby.

Co je dobré doladit? Minulost. Zapomenout na bolest, kterou ti kdysi způsobili jiní a směle vykročit vstříc novým začátkům, to, že budeš nadšená, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Očekávej neočekávané!  Přichází zcela nová etapa v oblasti vztahů a lásky.

Co je dobré doladit? Důvěru, že vše, co se děje, je správně, zapomenout na pochybnosti a vytrvat. Jen tak získáš to, oč jsi v minulosti usilovala a nedostávala. S údivem pochopíš, jak snadné by to bylo, kdybys životu a sobě víc důvěřovala, nebála se otevřeně komunikovat a na rovinu ostatním sdělila své pocity. Štěstí přeje také nezadaným, osudová láska je tady, zapomeň na minulost, usměj se a přijímej štěstí, které k tobě přichází.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buď ve střehu, jako správná žena, můžeš dostat vše, po čem tvé srdce touží.

Co je dobré doladit? Nervozitu a napětí, které tě zbytečně může rozptylovat a odvádět od zdroje. Pokud jsi snad platonicky zamilovaná, přichází správný čas vyjít s pravdou ven, oslovit svou tajnou lásku a být připravená na zcela nečekané dobrodružství. Hojnost, láska a štěstí je tady jen pro tebe, nepromarni skvělou šanci a přijmi s láskou každou změnu, která zaťuká na dveře.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerství, které prochází dlouhodobou krizí, si uvědomí, že je na čase změnit život. Konečně naleznou společnou řeč a udělají zásadní rozhodnutí. Tam, kde již láska není, se domluvíte na rozluce či rozchodu, to, že se oběma uleví, je jisté.

Co je dobré doladit? Vnitřní neklid, který tě může velmi znervózňovat, neboj se toho, je to zcela přirozená reakce těla na situaci, kterou prožíváš. Stačí se uklidnit a nebát se budoucnosti, budeš nadšená. Vztahy, které se domluví na pokračování, si uvědomí, že láska byla stále v jejich srdcích, jen se díky sporům potlačila, teď je předpoklad k dlouhodobému partnerství.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jsi delší dobu sama a cítíš velký smutek a beznaděj? Vydrž, právě díky této bezmoci si k tobě láska nemůže najít cestu.

Co je dobré doladit? Žal z minulosti, co bylo, je pryč, nyní máš před sebou otevřeno mnoho možností, stačí se jen rozhodnout a vykročit jinak. Smutek nikdy nepřinesl nic dobrého, což jsi sama poznala. Přestaň se litovat a rozhodni se otevřít lásce, což platí také pro všechny, které jsou nespokojené v současném vztahu. Žena má velkou moc a sílu tvořit harmonické a láskyplné vztahy, využij tento dar a tvoř s láskou nový život, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které delší dobu stály a nehýbaly se z místa, se najednou probudí a zrychlí. Můžeš se těšit na dobrou zprávu od své lásky a nezadanou překvapí dávná láska.

Co je dobré doladit? Vlastně vůbec nic, stačí jen přijímat s úsměvem dobré zprávy, otevřít se novému a nebát se vyzkoušet zcela nové aktivity. Vše se bude odehrávat s velkou rychlostí, takže nebudeš mít ani čas se bát nebo chtít dělat něco jiného. Užívej nádherné dny a spolehni se, že budou všichni nadšení.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztahu se můžeš cítit osamocená a opuštěná, jako by každý měl svůj vlastní život a kvůli neustálému spěchu vám utíkají krásné chvíle ve dvou.

Co je dobré doladit? Nyní je dobré na chvíli se zastavit a najít světlo ve tvém nitru, které čeká na pomyslnou jiskřičku, jakmile pocítíš klid, nalezneš také řešení. Promluv s partnerem na rovinu a hledejte společné možnosti, je dobré mít svůj volný čas, ale důležité jsou také společné chvíle, což je zapotřebí opět uvést do pohybu. Pak se společně můžete těšit na radostné chvíle a naplnění.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nespokojenost a napětí se dá momentálně krájet, přitom se vlastně neděje nic zásadního. Pocit, že se nedokážeš ve vztahu osamostatnit a potřebuješ neustálou přítomnost partnera, ti pomůže uvědomit si vlastní priority.

Co je dobré doladit? Stačí se přestat vymlouvat, že něco nedokážeš, opak je pravdou. Výmluvy, že za to může někdo jiný, jsou k ničemu, jen my sami jsme zodpovědní za vlastní život. Přestaň se zabývat malichernostmi a vykroč vstříc skvělým začátkům, nadšení, radost a láska stojí věrně při tvém boku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno se dává konečně do pohybu, rychlost, s jakou se najednou rozběhne život, tě překvapí a také trošku zaskočí. Pokud máš vedle sebe akčního partnera, připrav se, že jeho rychlost se ještě zintenzivní a bude jako na drátkách.

Co je dobré doladit? Nenechej se zaskočit a vyzkoušej nové aktivity, které ti nabídne, však u nich nemusíš zůstat, ale je důležité být spolu. Zároveň se nauč sdělit mu své pocity, pokud máš z něčeho obavy či strach, nabídne ti svou náruč a podpoří tě. Štěstí přeje také stěhování, cestování a překvapit může také nečekaná návštěva.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, ve kterých chyběla jiskra a zapomnělo se na lásku, pochopí, jak důležitou roli má v životě partnerská láska. Díky tomuto procitnutí se vše dává do pohybu a společný život dostává zcela nový směr.

Co je dobré doladit? Vzájemnou komunikaci a pochopení, nebát se říct nahlas svůj názor a dovolit také partnerovi svobodně se vyjádřit, potlačované emoce, které jste oba měli, nepřinesly nic dobrého, naopak vzaly vám sílu, vášeň i jiskru, nyní přichází probuzení, začni se radovat a užívat společné chvíle. Nezadaná, pokud tě právě teď osloví nový muž, dávej pozor, může být velmi přelétavý, což pro trvalý vztah vhodné není, pro pobavení a zábavu ano.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Očekávej velmi příznivé změny a také zprávy od partnera. Pokud jsi nezadaná, tak do tvého života nečekaně vstoupí láska, rychlost, s jakou se vše odehraje, bude natolik udivující, že tě ani nepřekvapí, že jsi zadaná. Plánování společné budoucnosti, stěhování i pozvání na společnou dovolenou již nyní visí ve vzduchu.

Co je dobré doladit? Dávej pozor na zbrklost, na chvíli se zastav, usměj a vychutnej v klidu a míru energie lásky i vášně, kvůli spěchu bys mohla o něco důležitého přijít. To, že budeš nadšená, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.8.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist