Partnerský horoskop na týden od 22. do 28. září 2020

Berany překvapí zpráva. Býky zaskočí partner. Blížence potěší láska. Co tě čeká v oblasti lásky tento týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V oblasti vztahů můžeš očekávat velmi příjemné dny, nic zásadního řešit nemusíš a také děti udělají rodičům radost. Pokud o miminko usilujete, je velmi pravděpodobné, že tě potěší zpráva o těhotenství. Také nezadaná má velkou příležitost poznat spřízněnou duši. Radostné dny jsou tady jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V oblasti lásky se můžeš těšit na velmi milé překvapení od partnera. Pokud snad zatím žádného nemáš, otevři své srdce a ukonči minulost, někde poblíž tebe se toulá osamělý kluk, který je ochotný učinit tě šťastnou. Usměj se na život, ať můžeš vyrazit na první rande.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nádech, výdech, úsměv… pocit svobody, který v těchto dnech pocítíš, v tobě probudí mnoho krásných emocí. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv náročného, nyní přichází konečně období klidu a míru. Pokud byl ve vztahu problém se žárlivostí, vše konečně odchází pryč a úleva, kterou oba pocítíte, je k nezaplacení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou nádherné dny nejen v lásce, ale také ve vztazích obecně. S partnerem si užíváte pohodové dny, a to, co jste do lásky vložili, nyní mnohonásobně sklízíte a dostáváte zpět. To, že je úroda bohatá a sladká, je jisté. Také nezadaná by mohla vykročit vstříc nové lásce, důležité je nechat minulost za sebou a otevřít své srdce novému.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nepříjemné problémy, které řešíte s partnerem delší dobu, vyžadují jasný a rychlý řez. Najednou oba pochopíte, že není čas ani chuť zabývat se malichernostmi a rozhodnete se vše smést ze stolu a začít jinak. Obtíže, které jste v minulosti měli, odchází a úleva je jistá.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které již delší dobu nejsou stabilní a prochází krizí, naruší někdo zvenčí. Zásah je sice bolestivý, ale nakonec se ti uleví. Nesnaž se nic lepit dohromady a raději přijmi fakt, že je to nejlepší řešení. Trápení nebude trvat dlouho a jako odměna je nově nabytá svoboda a touha poznat lásku novou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud právě teď prožíváš zklamání s partnerem nebo jsi v lásce nešťastná, zkus být k sobě upřímná a zeptej se svého srdce, proč jeho chování toleruješ? Bojíš se rozchodu i přesto, že nejsi šťastná? Pojmenuj svůj problém a pak si s partnerem otevřeně promluv, je potřeba naučit se dát druhému hranice a v klidu nitra jeho chování zastavit. To, že se ti uleví, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno se dává do pohybu, můžeš se těšit na velmi příjemné změny ve vztahu a osobním životě obecně. Pokud s partnerem připravujete nové hnízdečko lásky, můžeš se spolehnout na klidný a rychlý průběh, to, že z nového bydlení budete oba nadšení, je jisté.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Netrpělivost a touha jisté věci změnit v tobě může vyvolat napětí, ale nic zásadního se vlastně neděje. Nesnaž se partnera tlačit tam, kam nechce a dovol mu svobodně se rozhodnout. Vášeň a jiskra vztahy krásně okoření, jen pozor na zbytečné hádky o ničem. Jednoduše žij a nechej, ať se o sebe život postará sám bez tvého chtění a lpění na výsledku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy nic zásadního nečeká, poklidné dny bez velkých výkyvů a také trošku nuda, proč ne, nemusí se vždy něco zásadního odehrávat. Užívejte společné chvíle, klidně spolu lenošte u televize a využijte volné chvíle jen pro sebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Přichází hojnost v lásce a také ve vztazích obecně. Ať se již dělo v poslední době cokoliv, je to pryč a přichází láska, prosperita a také skvělá komunikace, kdy s partnerem jednou provždy uzavřete minulost a rozhodnete se společně vykročit vstříc novým začátkům.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztahu na tebe čeká láska, spokojenost a také štěstí. Po všech stránkách se cítíš sebejistě a skvěle. Pokud usilujete o miminko, může tě velmi příjemně zaskočit a překvapit zpráva od lékaře, která těhotenství potvrdí. Nezadaná, také na tebe se může usmát štěstí v podobě nové lásky.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.9.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist