Partnerský horoskop na týden od 2. do 8. března 2021

Berany potěší změna. Býci, nová láska přichází. Raci se cítí jako v pohádce. Partnerské horoskopy podle tarotu prozradí, jaké budou energie v oblasti lásky v následujícím týdnu.

partnerske-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: baranq, Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láskyplný domov, pohoda, klid, harmonie či usmíření je tady jen a jen pro tebe. Usměj se a přijímej změny, které přichází do tvého života, budeš nadšená a šťastná, což se týká také osamělých srdcí, které marně vyhlíží prince na bílém koni. Nová láska je tady pro všechny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S novým týdnem přichází také nový partner a láska. Pokud jsi ztrácela naději, tak teď tvé srdce zajásá a zamiluje se na první pohled. Zadané pocítí radost, štěstí a také harmonii s partnerem, který je věrný a oddaný.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pamatuj, jen to, co doopravdy máš a vlastníš, je skutečné. Pokud sis vysnila svůj sen o princi z pohádky a teď se ti plány boří, buď nad věcí a příště se snaž stát nohama pevně na zemi. Sny a realita bývají jiné, když partnera přijmeš takového, jaký je, přijde změna, pokud se již nemilujete, upřímně si promluvte a udělejte společné rozhodnutí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska, rozmazlování, krásná slovíčka… to vše je ochoten dát ti partner. Nádherné chvíle, omamná předjarní vůně a dny jako z červené knihovny. Užívej si a sdílej svou radost také s těmi, kteří takové štěstí nemají.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy jsou bez jediného mráčku, všechno vychází a radostné chvíle u obou probouzí skvělé pocity. Vychutnávejte společně lásku a užívejte života tak, jak to spolu umíte. Jen pozor, abyste nesklouzli k nudě, proto je dobré vztah občas pořádně oživit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy, které prožívají krizi, by měly zachovat klid, na chvíli nic neřešit a dovolit životu, ať se o sebe postará sám. Jen tak získáte nadhled a uvidíte řešení, které kvůli neshodám nejste schopni vidět. Ostatní páry jsou na pohodu a harmonii.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Rozhádané partnerské vztahy zůstanou na mrtvém bodě, žádné řešení, žádný nápad, jen ticho před bouří. Zkus se uklidnit a promluvte si s partnerem jako dva dospělí lidé, uleví se vám a nakonec zjistíte, že se pořád milujete.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy, které řeší nebo řešily nevěru, stále ještě nenaleznou společnou řeč. Nelituj se a začni konat, jen tak se ti vrátí zpět síla a chuť do života, jakmile setrváš delší dobu v roli oběti, velmi těžko se ti bude hledat cesta ven. Také na tebe čeká usmíření i nová láska, vytrvej!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jako správná žena a partnerka s láskou vládneš a rozhoduješ o společném životě. Partner tě miluje, ale někdy se může kvůli tvé dokonalosti cítit méněcenný, nezapomeň ho pochválit a klidně požádej o pomoc, bude nadšený a rád ti vyhoví.

Kozoroh (22. 12. – 20 .1.)

Pokud máš pocit, že tě partner zanedbává, na chvíli se zastav a nechej se rozmazlit, díky tomu, jak vše bez problémů zvládáš, nemá pocit, že by ti něco chybělo. Rád tě bude rozmazlovat, stačí, když mu to dovolíš a necháš prostor jeho láskyplným nápadům, to, že tě překvapí, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partnerské vztahy proplují s lehkostí a radostí každým dnem, nic zásadního se nestane a žádný problém či spor nenaruší láskyplnou domácnost. Štěstí čeká také na nezadanou, která může potkat lásku svého života.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy, které dlouhodobě řeší rozchod a s tím spojené problémy, se dohodnou na kompromisu, tam, kde je láska, přijde usmíření a tam, kde láska chybí, přichází osvobození v podobě rozchodu. Velmi rychle najdeš nového partnera, a to jen díky tomu, že nelpíš na starém a nefunkčním vztahu.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist