Nejlepší dárky pro vašeho miláčka!

Vánoce jsou tady cobydup, nákupní šílenství začíná nabírat na obrátkách, a vy stále netušíte, čím svého drahého překvapit? Máme pro vás pár tipů, se kterými chybu neuděláte!

Že nic nepotřebuje? A co se mu líbí, to si prostě koupí? Že knížku jste mu dala už stokrát? Že šály a svetry stejně vždycky dostává od maminky? Tak mu pod stromeček zabalte něco, na co zaručeně nezapomene!

Středověká žranice

Nezapomenutelný gurmánský zážitek: pokrmy připravované dle dochovaných receptur a to výhradně z ingrediencí ve středověku běžně používaných, prostřené stoly i lavice, delikatesní zvěřinové pochoutky, korma, domácí pálenky a vína z daleké ciziny. Pobaví vás potulní hudci, tanečnice, cikánka hádající z ruky, naučíte se středověký tanec nebo se stanete svědky hospodské šarvátky!

 

/wp-content/uploads/files/1_stredoveka-zranice-4aa6774dd6bbe_527x234.jpg

Hum,hum…Hummer: jízda Hummer světem

Užijete si nejen netradiční jízdu legendárním terénním vozem Hummer, ale i zábavu pro celou vaši rodinu. Zapomeňte na silnice a asfaltové cesty, otestujte si fenomén Hummer na skutečné terénní dráze plné bláta a nerovností. Záleží jen na počasí, jaké „záludnosti“ vám tentokráte připraví. Čeká vás jízda Hummer světem, ale také volná vstupenka pro celou rodinu do nedaleké Středověké Tvrze, přírodního zábavního parku, kde můžete na vlastní kůži zažít atmosféru pravého středověkého města.

 

/wp-content/uploads/files/2_hummer_527x234.jpg

Projížďka v BVP pro dva

Chcete si zkusit jaké to je svézt se v obrněném transportéru BVP, drsným terénem bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte jistotu, že byste chtěli sami řídit? Jízdu si můžete vyzkoušet i jako spolujezdec a „jenom“ se svézt. I spolujízda je dost akční, když chcete pozorovat okolní terén a přitom se musíte pevně držet, protože divoká jízda v náročném terénu Vám dá i tak zabrat…

 

/wp-content/uploads/files/3_obrneny-transporter-540x240-4ab1eac5a1bf4_527x234.jpg

Za tajemstvím pivovaru

Vydejte se po stopách originálního piva, které pochází z malého pražského pivovaru. Sami si vyzkoušíte, jak se pivo stáčí. Dostanete také originální lahev piva, které si sami přímo v pivovaru stočíte.

 

/wp-content/uploads/files/4_pivovar_527x234.jpg

Romantický víkend v jižních Čechách

Zapomeňte na starosti a problémy všedního dne a dopřejte si romantický relaxační víkend jen pro vás dva. Uprostřed historického centra města Jindřichův Hradec na vás čeká komfortní pokoj ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Nechte se hýčkat profesionály z oblasti wellness při čokoládové a relaxační masáži. Dopřejte si 3-chodovou večeři při svíčkách, po níž můžete vyrazit na procházku nočním městem. Už na náměstí budete okouzleni atmosférou města, které je památkovou rezervací a v roce 2007 vyhrálo soutěž Historické město vyhlašovanou Ministerstvem kultury. Užijte si pohodový víkend, oddychněte si a načerpejte sílu při toulkách po místním okolí či projížďce legendární úzkokolejkou, jenž je unikátní technickou památkou.

 

/wp-content/uploads/files/5_romanticky-vikend-v-jiznich-cechach-4a66fc91a5445_527x234.jpg

Škola smyku

Zkuste si na vlastní kůži jízdu na ledu, sněhu či vodě. Zkroťte neovladatelný automobil. Naučte se řešit krizové situace na silnicích. Někdy totiž stačí vteřina a točíte se rychleji než stará dobrá káča. Jak z toho ven? Buďte pány okamžiku, zvolte školu smyku!

 

/wp-content/uploads/files/6_skola-smyku-527x234.jpg

Den na jachtě

Máte rádi vodu, lodě a plachty? Chodíte rádi po přístavech a váš pohled zaujme každá hezká sportovní jachta? Takovou oď si můžete půjčit a naučit se ji řídit! Prožijte romantický den na nádherné jachtě pro 4 osoby a splňte si svůj námořnický sen. Tak napnout plachty a pozor na muže přes palubu!

 

/wp-content/uploads/files/7_den-na-jachte-527x234.jpg

Golf na zkoušku

Golf je sport úspěšných. Vyžaduje trpělivost, soustředění a především tvrdou práci. Postavte se na perfektně upravený trávník s holí v ruce a jasným cílem před sebou! Naučte se odpalovat míček přesně tam, kam potřebujete, s lehkostí vlastní jen opravdovým profesionálům. Pokud ovládnete základy golfu, už nikdy se od něj neodtrhnete.

 

/wp-content/uploads/files/8_golf_527x234.jpg

Let historickým dvouplošníkem

Užijte si let renovovaným jednomotorovým dvouplošníkem Bücker Bü-131, který sloužil jako cvičné letadlo německé armády a od roku 1935 byl vyráběn i v tehdejším Československu. Nic nemá takové kouzlo, jako když usednete do historického letadla se sedadly umístěnými za sebou v otevřeném kokpitu, nasadíte si koženou kuklu, brýle a kolem krku si omotáte šálu. Vydejte se s  rychlostí 100km/hod na cestu časem zpátky do 30. let minulého století.

 

/wp-content/uploads/files/9_dvouplosnik_527x234.jpg

Jaguar aneb jaké to je řídit šelmu?

Jaguar XJR je ztělesněním filosofie pravého gentlemana, jenž ukrývá pod pomyslnou rouškou luxusu a elegance dravost a hrdost nelítostné šelmy. Preciznost a dokonalost zpracování každého detailu při zachování jedinečných jízdních vlastností i komfortu, to je již tradiční doménou vozů značky Jaguar. Vyzkoušejte si řídit Jaguar XJR s výkonem bezmála 400 koní, který umožňuje na limuzínu nevídanou akceleraci z 0 na 100km za 5,5s, čímž tato šelma směle konkuruje řadě sportovních vozů. Po celou dobu zážitku Vám bude k dispozici profesionální, diskrétní řidič a samozřejmě 100% připravený vůz.

 

/wp-content/uploads/files/10_jizda-v-jaguaru_527x234.jpg

Stále se nemůžete rozhodnout? Nevíte, co by se mu líbilo nejvíc? Tak mu objednejte zážitkový balíček a on si vybere podle svého gusta!

 

www.firmanazazitky.cz

1.12.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist