Mayské horoskopy na následujících 14 dní: Pečuj o své tělo

Připomeň si, co v tvém životě považuješ za opravdovou krásu a rozhodni se obklopit nejen krásnými předměty, ale i lidmi, na kterých se ti něco líbí. Nezapomeň na to, že oni jsou jistým způsobem odrazem tvých vlastních vnitřních kvalit, které se neboj naplno vyjádřit. Zřejmě do tvého života přišli, aby tě na to upozornili. Pečuj také i o své fyzické tělo, a to v jakémkoliv věku, protože každá životní etapa má svou jedinečnou příchuť. Zdravě jez, pravidelně cvič a čas od času si dovol léčivou masáž nebo terapii duše. Zamysli se nad tím, jak bys mohla přispět světu, aby se stal o něco krásnějším místem v tomto rozlehlém vesmíru.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Eb-8 (Cesta, Bylina) od 02.10.2022 do 14.10.2022

Eb patří k jižním znamením, která jsou známá svou hravostí a velkou činorodostí. Prohlubuj své umělecké vlohy, a to buď aktivním nebo pasivním způsobem. Maluj, tanči, zpívej nebo se rozhodni navštívit krásný koncert nebo galerii. Inspiruj se vším, co se ti líbí, protože kam nasměruješ svou pozornost, to se bude ve tvém životním příběhu objevovat častěji. Rozviň své léčitelské nebo terapeutické vlohy a zamysli se nad tím, v čem spočívá tvůj jedinečný dar. Přihlas se do kurzu, který tvé talenty rozvine a neváhej se ukázat v tom nejlepším světle. Kup si krásné šaty, šperk nebo zkrášli svůj domov.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš se s radostí vrhnout do nákupů různých věcí, které se ti libí. Vliv retrográdního Merkuru, který mohl vnést větší zmatek do tvého života, je u konce. Není tedy na co čekat a do úplňku v Beranu, který nastane 9. října, se můžeš ponořit do všech nových činností, které prošly testem tohoto času. Choď častěji na různé terapie a procedury, které jsou zaměřeny na zkrášlení a uzdravení tvého fyzického těla. Zlepši své stravování a experimentuj s různými doplňky a zkus vycítit, co je pro tebe nejvhodnější. Můžeš se přihlásit na kurz tance, jógy nebo jiného cvičení, které tvé tělo učiní ještě přitažlivějším.

V rovině mysli se vyhýbej všem negativním myšlenkovým vzorcům a nutkavému myšlení ohledně nejisté budoucnosti. Učiň svou mysl spojencem, který tě vlídným hlasem a pozitivními myšlenkami bude provázet životem. Věz, že kvalitu svých myšlenek můžeš kdykoliv začít měnit. Stačí jen troška vůle a vytrvalosti. V pracovní rovině se neboj druhé požádat o pomoc, protože ve více lidech se toho více zvládne. Můžeš zorganizovat pracovní večírek, kde rozvineš se svými kolegy přátelské vztahy. Hledej ve všech to nejkrásnější, a pokud budeš mít odvahu, řekni to nahlas. Nenech se však zmást jen povrchní krásou.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, hledej v druhých lidech krásu, která časem roste. Dívej se lidem déle do očí a hledej, co je za jejich „fasádou“. Možná tě někteří lidé překvapí, protože sis jejich vnitřní krásy nevšimla, protože ses pořádně nedívala. A naopak, někteří se mohou změnit v něco méně krásného než to, co navenek prezentují. Oči jsou oknem do duše, a tak se do nich dlouze zadívej a uvidíš pravdu, kterou se někteří marně snaží zakrýt. Navštěvuj různé společenské akce a večírky a poznávej nové lidi. Pokud jsi svobodná, můžeš potkat někoho, kdo ve tvém životě sehraje velmi důležitou roli. Nenech se však oklamat prvním dojmem.

V rovině ducha nastává čas, kdy si můžeš uvědomit svou schopnost druhým pomáhat. Každý to může dělat zcela jiným způsobem. Někdo léčí svým hlasem, druhý přítomností, třetí praktickou pomocí a další svým odvážným životním příběhem. Inspiruj se krásou druhých lidí a sama si uvědomuj tu svou. Jsi krásnou ženou a žádná jiná nemá to, co ukrýváš ve své duši ty. Začni v sobě hledat to dobré a uvidíš, že se staneš ještě nádhernější lidskou bytostí. Uvědom si, s jakými lidmi trávíš nejvíce času a co se ti snaží svým odrazem naznačit.

text: Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

30.9.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist