Jaký bude nový týden podle tarotových karet?

Berani, pozor na lenost. Blíženci jsou za vodou. Raci ukončí minulost. Jaký bude nový týden od 25. do 31. října 2021, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Začátek týdne může být sice trošku náročnější, ale nic, co bys nezvládla. V práci se nesnaž být vztahovačná, kolegové jsou totiž ve stejném rozpoložení jako ty. Proto se dívej na život s nadhledem a všechno se velmi rychle srovná. Konec týdne se již ponese v radostném rytmu a pohodových energiích.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Klidně se usměj a vykroč vstříc novému týdnu. Dny budou jako malované. Pokud se chystáš řešit nějakou situaci, která je pro tebe emocionálně náročnější, jednej s láskou, rozvahou a empatií. Potom se můžeš těšit na báječné dny, okořeněné pořádnou dávkou štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci to zpočátku nepůjde zcela podle tvých představ. Může ti chybět energie z neustálého řešení potíží mezi kolegy a nadřízeným. V klidu se nadechni, protože druhá polovina týdne se již ponese ve zcela v jiných energiích a dohoníš vše, co ti nešlo. Radost, pohoda i štěstí obohatí nejen tebe, ale i tvé nejbližší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Završení jedné životní kapitoly v tobě probouzí mnoho krásných pocitů. Konečně jsi dokázala ukončit minulost. Plná krásných zážitků a radostných pocitů kráčíš vstříc novému životu. To, že se ti bude dařit v práci i osobním životě, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází trošku nudné a ničím zajímavé dny, které v tobě mohou vyvolat pochybnosti, jestli je tvá cesta správná. Věř, že ano, jen se na chvíli nic neděje. Zamysli se, v jaké oblasti bys mohla udělat změny a dovol životu, ať se na chvíli o sebe postará sám. Když nepodlehneš strachu a nervozitě, prožiješ pohodový týden v radosti i harmonii.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nic zásadního se neděje, ale zároveň můžeš mít pocit, že se proti tobě spikl celý svět. Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, výsledek bude v nedohlednu. Ber to jako znamení k odpočinku a nenechej se rozhodit chvilkovým nezdarem. Za pár dní se všechno posune samo a ty opět získáš ztracenou rovnováhu. Usměj se na život a užívej chvíle nečinnosti, nakonec se ti začnou líbit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nové dny přináší do tvého života šanci na nové a lepší začátky. Dbej, abys byla ke všem i sobě spravedlivá. Může se stát, že tě zastihnou problémy z minulosti, jednej pružně, zbav se zbytečností a uspořádej věci tak, jak mají být. Výsledek tě nadchne a štěstí tě hned tak neopustí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou „božské“ dny. Práce ti přináší radost a také uspokojení. Štěstí přeje také všem, které touží po místě novém. Vykročila jsi správným směrem a výsledky v tobě probouzí mnoho radostných a šťastných pocitů. Ve tvé duši se konečně probouzí klid, mír a harmonie.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělá spolupráce v práci, harmonie doma a vynikající energie k dořešení záležitostí na úřadech či u soudu. Můžeš se těšit také na náhodné pracovní setkání, které velmi příznivě obohatí tvůj život. Začni se těšit, spanilá jízda naplněná štěstím a radostí právě začíná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vykroč s úsměvem do nového týdne a obrň se proti nepříjemnostem, které mohou z kraje týdne nastat v pracovní oblasti. Nevšímej si, jak se chovají ostatní, drby a pomluvy se tě netýkají. Je dobré dát ostatním najevo, co si k tobě mohou dovolit a co již ne. To, že nakonec prožiješ pohodové dny, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně začínáš opět volně dýchat. Jako když z tvého srdíčka spadne obrovský balvan a tíha z minulosti se rozpustila. Zbav se všeho, co tě omezovalo, a nechej se překvapit úžasným výsledkem. Štěstí, radost a láska je tady jen a jen pro tebe!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nové začátky v pracovním či osobním životě na sebe nenechají dlouho čekat. Budeš nadšená, šťastná a také dostaneš příležitost, jak prokázat svůj talent a um. Nemusíš se bát, důvěřuj si, jsi profesionál, tak dokaž ostatním, co umíš! Máš před sebou dny nových příležitostí.

foto-zdroj: shutterstock.com

25.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist