jak-to-vidi-chlap-352x198.jpg

Jak to vidí chlap: Po měsíci vztahu se najednou změnil

sex a vztahy

Není nic horšího, než když po dlouhé době potkáš konečně muže, který vypadá jako tvůj pan Božský, jenže po měsíci úžasného vztahu se jeho chování z ničeho nic změní a ty netušíš, co se děje. Přesně tohle se stalo...

Diskuze

13 komentářů

  irena

  já si spíš myslí,že je to problém,už dvouch rozvedených.Každý má své problémy a často na nové opravdové začátky,už ani nemáme náladu.A pokud si zvykne na jistou samostatnost,tak už nemáš dúvod…Vztahy sou těžké….a ty se nenech odradit těmi keci,že bereš něco po někom.DRŽÍM PALCE

  Petra

  Nápadně mi připomíná mého exmanžela. Přesně tak to začalo. Je to narcista a manipulátor.

  Tomáš

  Myslím, že některé ženy podvědomě takové typy vyhledávají. I naopak. Protějšek se k tobě vždy bude chovat, tak jak ty mu dovolíš. Dalas mu co proto?

  Porta

  Mně to také nepřipadá tak docela košer parazitovat na staré osvědčené značce „Hausmann“. Víc mě však zaráží postoj redakce, že k něčemu takovému svolila.

  Tomáš

  Překvapuje mě, že tě to tak pobuřuje. Název rubriky vybrala sama redakce, mně je docela ukradený.
  Četla sis i ten článek?

  p
  petra-martiskova

  Ráda bych podotkla, že poradna pod názvem Jak to vidí chlap je na Femině už od roku 2010, snadno dohledatelné pro každého. Tolik k tématu parazitování na názvu.

  Jana

  Přijde mi zavádějící použít stejný titul „Jak to vidí chlap“, když už neodpovídá Josef Hausmann. Tomáš je možná fajn, ale tímhe komentářem mě nepřesvědčil. Změň si název rubriky a ukaž co umíš – takhle to beru jen jako parazitování.

  Tomáš

  Čau Jani, tolik zavádějící to být nemusí, když na Tebe na titulce vykoukne můj rozesmátej obličej. Pak je určitě hned jasný, že o Pepu nejde.
  Jsem taky chlap a taky chci svým názorem někomu pomoct. Myslím, že to je to hlavní, co dává smysl, název rubriky je pak už vedlejší.
  Rozhodně se dál budu snažit ukázat, co umím. Sleduj mě a dej mi vědět :).

  Marie Urbánková

  Mně se to taky stalo. Po třech letech manželství dáreček otočil. Ze dne na den se stal velmi špatným partnerem. Diagnoza: narcistická porucha. Ze začátku ji skrývají a pak porucha propukne v plné intenzitě.

  Tomáš

  Jestli je to opravdu diagnóza, kterou při své nejlepší snaze potlačuje, pak asi není zbytí, než dál takovému člověku vale a sobě tak dopřál poklidný život ve chvíli, kdy není zbytí. Povíš mi, Maruško, jestli jsi to zvládla? A jak?

  irena

  hmm,mně se to stalo po roku vztahu.Prostě přestal komunikovat,Ale rodiné problémy máme skoro všichni,ale aspon napsat mohl,

  Tomáš

  Někdy je za tím stud, snaha vyhnout se trapné nebo bolestivé situaci. Je mezi námi spoustu darebáků, kteří nechají vztah raději vyhnít. Na druhou stranu, vidíš v tom teď zpětně něco dobrýho?

  irena

  Nebyl darebák,jen jsme neměly společný cíl….vždy je na každé změně něco dobrého.Dostali přednost děti….u mne moje…u něho jeho.Nebyl by štastný,kdyby nezačal bojovat o svého 12let syna.V určitém věku děti nechtějí konkurenci….chtěl jsem aby to byla jeho priorita….ale někdy mne to sere….ale to je život

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist