Býci se zamilují, Střelce čeká rozchod a Ryby najdou řešení. Co čeká v lásce následující týden tebe?

Berani pocítí neočekávané štěstí. Býci se zamilují. Blíženci, přichází usmíření. Jak se ti bude dařit v lásce v týdnu od 8. do 14. června 2021, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Neočekávané štěstí v lásce tě vrátí zpět do doby, kdy ses zamilovala a cítila motýlky v bříšku. Osudová láska v tobě probudí ohnivý plamen lásky a tvůj život dostane zcela nový rozměr. Stabilní páry se mohou těšit na velmi příjemné a také žhavé chvíle ve dvou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jsi právě teď čerstvě zamilovaná nebo zadaná, tak věř, že máš před sebou báječné a láskyplné dny. Překvapit tě může zpráva ohledně těhotenství, která všechny velmi příjemně překvapí. Plánování společné budoucnosti v tobě probudí mnoho lásky a vděku za dary, která máš.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích zavládlo klidné ticho a usmíření. Velmi dobře víš, že ve vztahu udáváš rytmus právě ty. To, že jsi láskyplná, chápavá a milující, oceňuje nejen partner, ale také všichni ve tvém okolí. Pokud lásku teprve hledáš, máš velkou šanci seznámit se s příjemným mužem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pocity osamění a smutku mohou pociťovat nejen nezadané, ale také zadané, které touží po větším souznění a sdílení. Když si promluvíš s partnerem a sdělíš mu to, co tě trápí, naleznete společně řešení. Nezadaná, rozhodně neseď doma a přijmi přátelskou nabídku na výlet či procházku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tvůj partner tě jedním slovem zbožňuje. Neber to jako samozřejmost, udělej mu také radost, připrav překvapení, které můžeš okořenit humorem a dobrým jídlem. Na nezadanou se usmívá pomalu ale jistě štěstí. Velmi blízko tebe je muž, který tě tajně miluje.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zadaná či nezadaná prožívá nádherné chvíle v oblasti lásky a vztahů. Ať se rozhodneš pro změnu bydliště nebo snad toužíš po rekonstrukci bytu, partner při tobě věrně stojí a ve tvých přáních tě podpoří. Láska nová a nečekaná je tady také pro všechna osamělá srdíčka.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Nastává velmi příznivá změna v oblasti lásky a partnerských vztahů. Problémy se rozplynou jako mráčky na nebi a tobě se neskutečně uleví. Najednou pocítíš ve svém srdci velkou lásku a touhu podělit se o svou radost s ostatními. Štěstí se usmívá také na nezadanou a osamělou.

Štír (24.10. – 22.11.)

Domov, láska, vášeň a nádherné energie jsou tady jen pro tebe. Osamělá, nezadaná, nebo zadaná pocítí velkou lásku ve svém srdíčku a touhu vše opětovat. Štěstí a radost ze života stojí věrně při tvém boku. Vztahy, které stagnovaly, zažijí nečekaný posun a společné plánování budoucnosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě odloučené a dávno neplní svou funkci, dospějí k zásadnímu rozhodnutí a domluví se v naprostém klidu na rozchodu. Což vnáší do života nové příležitosti a radostné události. To, že budeš šťastná, je jisté, nová láska je již na cestě k tobě.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zbavíš se nepříjemné závislosti, ať již žárlivosti či nespoutané touhy mít partnera a jeho život zcela pod kontrolou. Konečně pochopíš, že takhle se žít nedá a rozhodneš se pro zásadní změnu. Volnost a radost v tobě probudí mnoho krásných emocí, partner nevychází z údivu nad tím, co jsi pro něho dokázala.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Nezapomínej, nic netrvá věčně! Pokud prožíváš slabší období a máš pocit, že se ti láska vyhýbá obloukem, vydrž, je to pouze dočasné. Jakmile se uklidníš, přijde zcela nová příležitost, která vnese do tvého života tolik očekávánou lásku a štěstí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nečekaná situace a rozhovor s partnerem zcela vyhrotí vztah mezi vámi. Zamysli se, nejsi příliš kritická, necháváš mu také prostor svobodně se vyjádřit? Zkus to příště udělat jinak, v klidu si promluvte o vzájemných pocitech a také o tom, co vás trápí či svazuje. To, že naleznete řešení a oběma se uleví, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist