Horoskopy lásky od 20. do 26. dubna 2021

Berani, důvěřujte si. Blíženci získávají zpět sebedůvěru. Ryby užívají lásku plnými doušky. Jaký bude nový týden v oblasti lásky, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Základem každé lásky je zdravá sebedůvěra, od toho se také odvíjí tvůj milostný život. Zadané páry mohou očekávat harmonické a šťastné chvíle ve dvou, kdy si oba uvědomí, jakou moc má láska. Nový partner vstupuje do života nezadané, usmívej se a raduj, tvé štěstí je tu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě může probudit obavy z budoucnosti. Zapomeň na ně a raději se rozhlédni kolem sebe. Velmi blízko je přítel, který ti vždy přispěchá na pomoc. Pokud jsi zadaná, buď opatrná, aby partner nezačal žárlit. Nezadaná může užívat přátelství plnými doušky a kdoví, možná se promění v lásku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli se cítíš ve vztahu stísněná a nejistá, je nejvyšší čas, abys zapracovala na svém vnitřním klidu a udělala si radost maličkým dárkem. Partner totiž vůbec netuší, že se s tebou něco děje. Když počkáš na příhodný okamžik a promluvíte si, uleví se vám navzájem a láska se opět vrátí zpět do tvého srdce. Nezadaná, vyčkej, protože kvůli smutku ze samoty k tobě láska nemůže najít cestu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechny trumfy na poli lásky držíš pevně ve svých rukou. Toužíš po lásce? Skvělé, protože je tady svěží a nová energie, která do tvého života vnáší pohodu, radost a štěstí. Hledej, seznamuj se, jednej, budeš úspěšná a nadšená. Pokud potřebuješ dořešit spor s partnerem, s chutí a hlavně s úsměvem do toho, uleví se vám a oba pochopíte, že vlastně o nic nešlo.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které jsou dlouhou dobu nešťastné, konečně přijdou se společným řešením a dohodnou se na rozchodu. Díky klidu, se kterým vše vyřešíš, na tebe čeká velmi příznivé období a také láska nová, což platí také pro nezadanou. Zůstaň nad věcí, bav se, hledej a miluj, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Spojení s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš, v tobě probudí mnoho láskyplných emocí. Nadšená bude také zadaná, které se povede s partnerem dořešit veškeré spory, které vztah udržovaly v emocích strachu a obav z budoucnosti.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Trápení v lásce vyřešíš velmi jednoduše, stačí být otevřená komunikaci a v naprostém klidu partnerovi sdělit své pocity. Neboj se otevřeně promluvit o tom, co tě trápí a co bys ráda pozměnila, překvapí tě vstřícností a oběma se uleví. Jestli jsi platonicky zamilovaná, pozvi svou tajnou lásku na kávu nebo čaj a promluvte si, budeš nadšená.

Štír (24.10. – 22.11.)

Zadané páry pocítí lásku a vděčnost za to, že mají jeden druhého. Partner o tebe s láskou pečuje a miluje tě. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která konečně může potkat svého vysněného rytíře. Usmívej se na život, čeká tě láska okořeněná vášní.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Tvůj poklad je hned vedle tebe, partner tě jedním slovem zbožňuje a je ochoten ti snést modré z nebe. Pokud jsi delší dobu sama a tvé srdce se již vyléčilo ze starých zranění, máš nejvyšší čas vykročit vstříc lásce nové. To, že ji potkáš velmi brzy, je jisté a v tobě se probudí dávno zapomenuté štěstí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pokud cítíš v srdíčku smutek a osamělost, tak věř, že nic netrvá věčně ani tvá obtížná situace, která tě může ubíjet. Nadechni se, usměj se na život i na své milované, pak se ti život bude zdát veselejší a problémy, které tě nyní mohou trápit, velmi rychle odezní. Nezapomínej, optimismus a klidné srdce přináší naději na lepší zítřky.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Máš pocit, že tvá životní cesta je posetá trny a neustále tě někdo opouští, neumíš se vnitřně smířit s rozchodem?  Dovol si pocítit smutek i bolest, ale nedávej jim sílu a energii, jen tak se posuneš dál a může k tobě přijít láska nová. Co bylo, je pryč, ať žije nový život, který se ti rozhodně bude líbit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tvůj život obohatí krásná a naplňující láska bez ohledu na to, jestli jsi sama nebo právě s partnerem prožíváte složitější období. Tvé dávné touhy i sny se promění v realitu a ty se budeš doslova vznášet štěstím. Užívej, miluj a rozdávej radost dál.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist