Horoskopy lásky od 17. do 23. května 2022

Blíženci, nekritizujte partnera. Střelci, pozor na hádky. Lvi jsou zamilovaní. Jaké energie můžeme očekávat v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy, které procházely krizí, konečně naleznou řešení a dohodnou se jak dál. Všechno špatné odchází a přichází velmi krásné období harmonie a lásky. Štěstí se usmívá také na nezadanou a na všechny, které jsou čerstvě zamilované. Vztahy mají předpoklad na dlouhodobý vývoj a společnou budoucnost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zadané páry prožijí velmi aktivní a dynamické dny. Společné zážitky, cesty a plány v tobě probudí mnoho krásných energií. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, která pokud o lásku opravdu stojí, potká muže svých snů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Drž si nadhled a hlavně humor, může totiž dojít k vyostření situace jen kvůli tomu, že nepochopíš partnera. Pokud tě něco trápí, otevřeně mu vše sděl a nevytvářej na základě pocitů či myšlenek příběhy, které se nestaly. Potom prožijete pohodové dny v radosti a lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které delší dobu prochází krizí, dospějí ke společnému řešení, vše proběhne v klidu za předpokladu, že si tuto situaci připustíš a nebudeš se snažit za každou cenu prosadit svůj názor. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Harmonie a touha prožít klidné dny v tobě probudí zcela nové energie, kterými se „nakazí“ také partner. Společně se pustíte do aktivit, na které jste neměli čas a prožijete báječné chvíle v radosti a lásce. Nezadaná má šanci potkat spřízněnou duši.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy, které prochází zkouškou a mají pocit, že se neustále točí v kruhu a nevidí řešení, začnou vše úspěšně řešit. Pochopíš, že opakováním stejných chyb se nic nevyřeší a s partnerem se nakonec v klidu domluvíte. Výsledek tě nadchne a probudí v tobě mnoho krásných pocitů a emocí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztahu můžeš cítit marnost, pocit, že se neustále snažíš jen ty a partner stojí opodál, v tobě může rozpoutat myšlenkový boj, zda zůstat, nebo odejít. Na chvíli jen zhluboka dýchej a vzpomeň si na chvíle lásky, které jste spolu prožili. Udělej si radost a partnerovi dej ještě šanci, rád se k tobě připojí bez hádek a výčitek.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy prožijí krásné a harmonické chvíle, kdy muž vládne a ty se jen něžně a lehce necháváš vést. Překvapí tě nejen skvělými nápady, ale také plány na dovolenou či výlet. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat prima parťáka do nepohody.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud tě bolí srdíčko z toho, že jsi dlouho sama, tak věř, že je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí a rozhodnout se vykročit nové lásce naproti. Bolest a smutek ti do života lásku nepřivolá. Zadané páry, pozor na hádky a spory, pokud udržíte přátelskou atmosféru, bude vše v nejlepším pořádku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocit, že tě partner neustále ovládá a ovlivňuje, v tobě probouzí rozporuplné pocity. Dávej pozor na nevěru, tím se nic nevyřeší, naopak celá situace by se ještě víc zkomplikovala. Počkej na vhodnou příležitost a otevřeně s partnerem promluv o svých pocitech, nakonec tě pochopí a uzná tvou pravdu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Čeká na tebe neočekávané štěstí v lásce a vztazích. Je jedno, jestli jsi zklamaná, zadaná nebo lásku teprve hledáš. Osudová láska tě překvapí a zaskočí, potkáš ji na místě, kde bys ji rozhodně nečekala. Sdílej své štěstí s ostatními, vše se ještě znásobí a umocní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy se mohou těšit na velmi příjemné a láskyplné dny. Spokojenost zasáhne také všechny, které touží po lásce nové. Radostné chvíle v kruhu svých nejbližších a překvapení od partnera vše umocní a završí nádherný týden. Pokud jsi ve složitém vztahu, tak poodstup na chvíli stranou a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám.

foto-zdroj: shutterstock.com

17.5.2022 12:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist