Horoskopy lásky od 14. do 21. září 2021. Kdo se zamiluje a kdo si musí na lásku počkat?

Berani jsou zatím singl a Blíženci se zamilují. Jaké energie v lásce a vztazích čekají na ostatní znamení, právě teď prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli se trápíš a nevíš, jak ze začarovaného kruhu vystoupit, tak se na chvíli zastav, a připrav na změny, které právě přichází. To, co po partnerovi vyžaduješ, ti momentálně není schopen dát, protože tvé představy a přání jsou nereálné. Jestli lásku hledáš, buď trpělivá, v tuto chvíli není správná doba na trvalý vztah.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať tě již v oblasti lásky trápí cokoliv, tak věř, že nyní přichází období nových šancí i příležitostí. Začátek dlouhodobých vztahů a lásky nastartuje velmi příjemné chvíle v náručí lásky. Bez ohledu na to, jak dramatické chvíle jsi v minulosti prožívala.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nové začátky jsou tady pro zadanou i nezadanou. Ať byl tvůj život jakkoliv náročný či dramatický, tak věř, že právě nyní přichází usmíření, pohoda, láska i šance na vztah nový. Otevři své srdíčko lásce a zapomeň na minulost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud stojíš právě na prahu lásky nové, tak věř, že bude trvalá a krásná. Přichází usmíření s rodinou a lepší se veškeré vztahy. Po sporech nastává období míru, klidu, harmonie a lásky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích a lásce přichází období zvýšené aktivity. Nezadaná může potkat náhodnou známost, která se promění ve vášnivou a dlouhodobou lásku. Využij skvělé energie, narovnej vše, co je potřeba, a užívej plnými doušky pohodu a štěstí se svou láskou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dlouhodobé svazující vztahy konečně dospějí ke svému konci. Osvobození přináší do tvého života lásku novou. Vše, co se stalo, nechej za sebou. Užívej velmi krásné dny s příslibem štěstí a nové rodiny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V oblasti lásky přichází nádherné energie a také souznění s partnerem či láskou novou. Veškeré dny jsou zcela ve tvých rukou, kdy ti partner s radostí naslouchá a následuje tvé sny i přání. Dařit se bude také nezadané, která může potkat příjemného kluka do nepohody.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska kvete nejen u zadaných párů, ale vstoupí a obohatí život také všem, které po ní touží. Důvěřuj svému srdci a pochybnosti nechej za sebou. Není důvod tvořit příběhy založené na strachu a špatné zkušenosti z minula. Štěstí, radost i láska je tady pro všechny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S partnerem na tebe čekají nádherné dny plné štěstí, radosti i vášně. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která díky přátelům může potkat lásku novou. Zvýšená pozornost mužů v tobě probudí mnoho krásných pocitů, využij ji a neboj se seznamovat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Přichází období, kdy dostáváš příležitost naučit se říkat NE a odmítnout dobře míněné a hlavně nevyžádané rady, ať již od přátel či partnera. Láska není o neustálém přizpůsobování se, ale o respektu a vzájemné domluvě. Partner nakonec pochopí, že dělal chybu a společně probudíte lásku i souznění.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli se ve vztahu cítíš jako na houpačce, jednou dole, jednou nahoře. Je nejvyšší čas zapřemýšlet jak dál. Náhlé změny jsou v lásce na denním pořádku, proto je dobré v klidu s partnerem promluvit, co bude dál. Nakonec se oběma uleví, nejistota, která tě trápila, zmizí a prožijete krásné dny. Nezadaná, neber to, že zatím nemáš lásku tak vážně, povol otěže a raduj se z maličkostí, otevři své srdce a těš se ze života.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Situace, která tě ve vztahu trápí, se nevyřeší sama. Je potřeba zachovat klid, zvážit veškeré možnosti a s partnerem si na rovinu promluvit. Záleží jen na tobě, jestli se rozhodneš pokračovat dál nebo zvolíš jinou variantu. Radost pocítíš, jakmile se zbavíš strachu a nejistoty z výsledku. Výsledek předčí tvá očekávání.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist