Horoskopy lásky od 11. do 17. května 2021

Berani, zachovejte chladnou hlavu. Raci se usmíří a Lvi září štěstím. Co nového se děje v oblasti lásky a vztahů, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ať se děje či dělo cokoliv v oblasti lásky a vztahů, je potřeba, abys zachovala chladnou hlavu a nezapomínala, že bojovat se nevyplácí. Pokud na tebe lidé kolem nebo partner útočí, nenechej se rozhodit a láskyplným projevem jim všechno v klidu vysvětli. Výsledek tě nadchne a potěší, láska ve tvém srdci se opět rozhoří.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš pocit, že tě partner „válcuje“ a neustále se ve vztahu musíš podřizovat? Pak je nejvyšší čas, abys s láskou odmítla to, s čím vnitřně nesouhlasíš. Láska je o vzájemné spolupráci, většinou ten druhý vůbec netuší, že dělá něco špatně. Proto až tě bude příště tlačit tam, kam nechceš, v klidu řekni NE. Z počátku může být překvapený, ale pochopí, že ses trápila a společně vykročíte do nových začátků.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli toužíš v oblasti vztahů a lásky po změně, máš skvělou příležitost. Pokud se chceš seznámit, randi a poznávej nové muže, buď obezřetná, nenechej se zaskočit sladkými slovíčky a nezapomínej, nejdůležitější jsou činy. Pokud lásku máš, tak je zcela ve tvé režii a to, že tě partner miluje, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kvůli nedořešenému sporu může vznikat v lásce zbytečné napětí. Je potřeba pohlídat si emoce, než něco uděláš či vyslovíš nahlas, počítej do dvaceti. Nutkavý pocit vyřešit všechno okamžitě by vyústil v hádku, proto je tolik důležité zachovat klid a být nad věcí. Nejsladší na všem je usmíření, proto si nic nepokaz přílišnou urputností a touhou po pomstě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy, zadané páry pocítí velké štěstí a také vzájemnou lásku i touhu být spolu. Nezadané se mohou těšit na velmi příjemné setkání s mužem, který v srdci dokáže probudit lásku, radost a také touhu být spolu již navždy.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy jsou čisté, jemné a milující. Ať se dělo v minulosti cokoliv, nyní je všechno zapomenuto. Minulost je pryč, nyní na tebe čekají nádherné dny plné lásky, porozumění a harmonie. Randi, miluj, seznamuj se, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

V lásce držíš otěže pevně ve svých rukou především ty, bez ohledu na to, jestli jsi či nejsi zadaná. Vyzařuje z tebe radost, štěstí a také krása. Pokud toužíš po lásce nové, s naprostou přesností poznáš, kdy vyrazit na rande nebo odmítnout. Užívej, randi, seznamuj se a nezapomeň zůstat i nadále bohyní, tvá energie a vnitřní síla nadchne každého.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pokud právě nyní s partnerem balíte krabice, kufry a chystáte se stěhovat, tak věř, že všechno bude probíhat rychle a precizně. To, že tě nové hnízdečko lásky nadchne, je jisté. Jestli jsi zatím nezadaná, tak s chutí poznávej nové přátele a neodmítej ani pozvání na rande, které tě velmi mile překvapí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V lásce je to především o důvěře a také o vzájemném porozumění, což je u tebe samozřejmostí a s partnerem tvoříte sehraný pár. Můžeš se těšit na velmi příjemné dny, které se okoření lehkou vášní a také láskyplnou komunikací. Pozadu nezůstane ani nezadaná, která pokud opravdu chce, novou lásku potká.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ve vztazích je mnoho otazníků, jako bys nevěděla jak dál a točila se v začarovaném kruhu. Zastav se na chvíli, starosti hoď za hlavu, zhluboka dýchej a naslouchej srdci. Odpověď, kterou dostaneš, tě velmi příjemně překvapí. Pak již štěstí, radosti i lásce nic a nikdo nestojí v cestě.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Skvělá komunikace, posun ve vztahu, lásce a zvýšená aktivita obecně. Seznamuj se, randi, poznávej, budeš nadšená z nových přátel a také z nové lásky. Prožíváš dny plné hojnosti, vášně a také štěstí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud spěcháš a ráda bys vaši lásku posunula na vyšší level, vydrž. Trpělivost je tvým klíčovým slovem. Jakmile na partnera začneš tlačit a pohrneš ho svým nadšením a touhou po svatbě vpřed, pocítíš velké zklamání, protože se tvého chování zalekne a spolehlivě vycouvá. Trpělivost růže přináší, opakuj si raději několikrát před spaním, pak prožiješ krásné a láskyplné chvíle ve dvou.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist