Horoskopy lásky od 10. do 16. května 2022

Ryby se topí v lásce. Berani, nic se neděje a Blíženci září štěstím. Jaké dny nás čekají v oblasti lásky, nám právě nyní prozradí horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ve vztahu můžeš prožívat rozporuplné pocity, jako bys nevěděla, co a jak dál. Kvůli strachu nejsi schopna reálně uvažovat, proto je nejvyšší čas poodstoupit stranou a nechat život, ať se na chvíli o sebe postará sám. Nakonec zjistíš, že se nic zásadního neděje a s partnerem proplujete každičkým dnem v radosti i lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že se vše hroutí a tvé city nejsou opětovány, v tobě může probudit mnoho pochybností. Nepochybuj, protože partner vůbec netuší, čím procházíš. Zklidni mysl v přírodě a pak s ním otevřeně promluv o svých pocitech. Láska je stále mezi vámi, jen jsi na chvíli ztratila své sebevědomí a důvěru ve váš vztah.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí přeje všem zadaným i nezadaným. Pokud tě trápí samota, tak věř, že na tebe čeká osudové setkání s láskou novou. Radostné chvíle, sdílení lásky a harmonické energie v tobě probouzí mnoho nádherných pocitů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partnerské vztahy prožijí velmi příjemné a harmonické dny. Období plné krásných citů a lásky zasáhne také nezadanou, která může potkat svou spřízněnou duši. Láska, radost, štěstí a skvělá nálada je tady pro všechny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pozor na pokušení, které by mohlo zcela nečekaně přijít a na chvíli bys mohla zapomenout, že máš vedle sebe partnera. Místo nevěry vsaď na láskyplnou komunikaci a to, co bys chtěla ve vztahu pozměnit, prober se svou láskou. Stabilní páry prožijí láskyplné dny bez velkých výkyvů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích přichází dynamické a ohnivé dny, kdy jedna událost stíhá druhou a ty si uvědomíš, jaké štěstí máš, že jsi se svou láskou. Radostné chvíle čekají také na nezadanou, která na svých toulkách přírodou může narazit na skvělého parťáka do nepohody.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Radostné a šťastné novinky od partnera tě zcela zaskočí, to, s čím jsi nepočítala, se stává realitou a ty záříš štěstím. Tam, kde komunikace vázne, se blýská na lepší časy a s partnerem naleznete společnou řeč. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nastává období míru, je potřeba složit zbraně a usmířit se bez ohledu na to, jestli napětí vyvolal partner nebo ty. Partner tvé gesto náležitě ocení. Jestli vás společně trápily neshody a spory, vše odchází a síla lásky uzdraví vaše soužití.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud jsi sama, tak nastává období krásných citů a setkání se svou spřízněnou duší, kdy velmi rychle začnete plánovat společnou budoucnost. Láska obohatí všechny vztahy bez ohledu, co právě nyní prožívají. Nadechni se, otevři své srdce a jdi vstříc nádherným energiím.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli se chystáš na první rande, měj oči na stopkách a pečlivě naslouchej. Muž není zcela upřímný a kvůli krásným slovíčkům bys mohla podlehnout jeho nabídce. Stůj nohama pevně na zemi a nedělej nic, čeho bys později litovala. Partnerské vztahy prožijí nádherné a láskyplné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které stagnují a chybí jim aktivita, pocítí úlevu hned, jakmile si uvědomí, že se vlastně nic zásadního neděje. Je důležité nebrat si věci osobně a s partnerem na rovinu promluvit. Procházka v přírodě uklidní rozbouřená srdíčka a návrat domů bude již v naprosté rovnováze a úlevném klidu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska je tady pro zadané i nezadané. Dýchá, voní a čeká jen na tebe. Otevři své srdce a užívej překrásné energie, které tě zcela pohltí. Uvolni se a vykroč svému štěstí naproti. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist